Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dulkių siurblys Philips PowerPro Expert FC9743/09Speciali Kaina: 167.50 €
167.50

Philips buvo įkurta 1891m., kai Gerardas Philipsas ir jo tėvas įsteigė „Philips & Co“ Nyderlanduose, kur buvo gaminamos elektros lemputės ir kiti smulkūs elektros prietaisai. Į įmonę prisijungus broliui, per keletą metų Philips tapo viena iš pirmaujančių elektros lempučių gamintojų pasaulyje. Iki šių dienų kompanija nenustojo tobulėti ir siūlo labai platų elektros gaminių pasirinkima: Garso ir vaizdo aparatūra, asmeninės priežiūros įrenginai, motinos ir vaiko priežiūros gaminiai, buitiniai prietaisai, apšvietimo prekės, kompiuteriai ir jų priedai, planšetės, telefonai. Šiandien pagrindinis Philips tikslas yra padaryti pasaulį sveikesnį ir tvaresnį naujovių diegimo dėka.

Savybės:

Didelis našumas ir A+AA energijos vartojimo efektyvumo vertinimas. Sukonstruota taip, kad būtų pasiektas visas našumas ir gautas A+ energijos vartojimo efektyvumo vertinimas; A įvertinimas – valant kietas grindis ir A – vertinant dulkių pralaidumą. „PowerCyclone 8“ technologija atskiria dulkes nuo oro. Išskirtinė „PowerCyclone 8“ technologija greitai padidina oro greitį cikloninėje kameroje, kad atskirtų dulkes. Galingas sukamasis veikimas iki maksimumo pagreitina oro srautą ir pagerina veikimą, kad valymo rezultatai būtų puikūs. „TriActive+“ antgalis yra skirtas 3 valymo veiksmams. Mūsų išskirtiniu „TriActive+“ antgaliu švelniai praskirsite kilimo šerelius, kad giliai išvalytumėte. Pro priekyje esančius oro kanalus susiurbiami dideli trupiniai, o šonuose esantys šepetėliai valo arti baldų ir sienų. Įvertinta, kad geriausiai valo kietas grindis. Šio siurblio kietų grindų valymo veiksmingumas įvertintas A klase. Tai reiškia, kad jis surenka 100 % jo kelyje pasitaikančių dulkių. Antialerginis filtras, išsiskiriantis 99,95 % filtravimu. Mūsų švaraus oro filtro sistema yra labai sandari ir surenka 99,9 % smulkiausių dulkių, įskaitant žiedadulkes, gyvūnų plaukus ir dulkių erkutes. Jis tinka kenčiantiems nuo alergijų ir visiems pageidaujantiems geresnės higienos. „Allergy Lock“ užraktas sulaiko dulkes viduje. Mūsų „Allergy Lock“ sistemoje naudojamas jutiklis, kad prieš siurbdami būtumėte įsitikinę, jog dulkių konteineris visiškai sandarus. Lengvai ištuštinamas viena ranka taip, kad nepasklistų dulkės. Dulkių konteineris nuimamas viena ranka, o dėl jo unikalios formos ir lygaus paviršiaus dulkės nepasklinda.

Techniniai duomenys:

Energijos vartojimo efektyvumo vertinimas A+ Oro srovė (maks.) 41 l/s Įeinanti energija (maks.) 650 W Garso lygis < 76 dB Kilimų valymo klasė C Dulkių pralaidumo klasė A Kietų grindų valymo klasė A Dulkių tūris 2 l Išmetimo filtras Priešalerginis filtras Variklio filtras Ilgai naudojamas plaunamas filtras Veikimo spindulys 10 m Nešimo rankena Viršuje ir priekyje Maitinimo laido ilgis 7 m Energijos tiekimo valdymas Elektronika aplinkoje Vamzdžio sujungimas SmartLock Vamzdžio tipas Metalinis dviejų dalių teleskopinis vamzdis Su ratukais Guma Priedų laikymas Prietaise Standartinis antgalis „TriActive+“ antgalis Pridėti priedai: Siauras įrankis; Integruotas šepetys; Mažas antgalis Papildomas antgalis: Kilimų valymo antgalis; Antgalis kietoms grindims Spalva Mėlyna „Louros Blue“  Pakuotė > 90 % perdirbamos medžiagos Energijos sąnaudos budėjimo režimu < 0,5 W Vartotojo vadovas 100 % perdirbamas popierius Gaminio matmenys (IxPxA) 505 x 292 x 292 mm Gaminio svoris 5,5 kg

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: