Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dulkių siurblys robotas Electrolux PI91-5BSMSpeciali Kaina: 889.00 €
889.00

Electrolux užsiima elektros prietaisų, skirtų naudotis virtuvėse ir lauke, taip pat įvairių valymo prietaisų gamyba. Įmonė pagrindinį dėmesį skiria naujovėms, kurios yra itin sumaniai projektuojamos, siekiant patenkinti visų klientų poreikius, būtent tai lemia, jog Electrolux yra pasaulio lyderis buities prietaisų gamybos srityje.

Savybės:

Didelė dulkių talpa: Dėka didelės dulkių talpos, dulkių nereikia iškratyti po kiekvieno siurbimo ciklo. Apsaugos užraktas: Robotas automatiškai atsijungia tik jį pakėlus. Puikus kampų valymas su „PowerBrush™" šepetėliu XXL priekinis šepetys Automatiškai reguliuojamas šepečio valymo greitis: Siekiant geresnio dulkių surinkimo, roboto greitis prisitaiko prie skirtingų grindų paviršių Laiko užprogramavimas: Nustatykite valymo tvarkaraštį ir valdykite savo robotą iš bet kurios vietos su programėle Purei9. Lengva konstrukcija „Trinity shape™" dizainas užtikrina visų kampų išvalymą Priekinis valymas: Įprastiniai robotai valymo šepetį paprastai turi viduryje. Mūsų XXL šepetys įtaisytas roboto priekyje taip geriau išvaloma prie sienų ir kitų kliūčių. Skardžio aptikimas: apsaugo robotą nuo apsivertimo ar nukritimo pvz. nuo laiptų „ClimbForceDrive™" neleidžia robotui pastrigti: Climb Force Drive™ padeda lengvai įveikti iki 2,2 cm aukščio slenksčius ar kilimus. 2 valymo režimai - įprastas: 40 minučių ~ 40m2 ir „ECO": 60 minučių ~ 60m2 Įkrovimo stotelė su automatine grįžimo ir atnaujinimo funkcija: Dėl išmanios įkrovimo ir darbo atnaujinimo sistemos „PUREi9“ sugrįš į įkrovimo stotį, kai akumuliatoriai bus beveik išeikvoti, ir tęs darbą nuo ten, kur sustojo. Kameros navigacija - „3D Vision System™": Electrolux PURE i9 su išskirtine sistema 3D Vision pamato visus galimus kelius ir įveikia visas kliūtis, išvalydamas net sunkiausiai prieinamas vietas. Mobilioji aplikacija: Mobilioji programėlė Jums leidžia susikurti valymo tvarkaraštį – siurblys veikia net tada, kai Jūsų nėra namie. Programėlę galima atsisiųsti iOS ir Android įrenginiams.

Techniniai duomenys:

Spalva: Bright Silver Satin Luxe Aukštis, mm: 85 Svoris (neto), kg: 3.3 Gaminio numeris (PNC): 900 277 254 Navigacijos sistema: Kamera ir lazeris Valymo diametras, mm: 325 Baterijos tipas: Ličio jonų Dulkių talpa (l): 0,7 Programuojamas laikmatis: Yra Dulkių filtro indikatorius: Elektroninis Variklio filtras: Yra Grįžimas į vietą: Yra Programinės įrangos atnaujinimas: Yra Sujungimas su išmaniuoju įrenginiu: Yra Įtampa, V: 14.4 PNC: 900 277 254 Triukšmo lygis dB(A): 75 Krovimo laikas, val.: 3

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

 

 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: