Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dulkių siurblys robotas Samsung VR10M703BWGSpeciali Kaina: 348.00 €
348.00

Pagrindinis principas, apibrėžiantis Samsung ateities viziją yra „Įkvėpti pasaulį, kurti ateitį“. Ši vizija – tai svarbiausias jų įsipareigojimas kurti technologijų, produktų ir sprendimų naujoves, kurios įkvepia bendruomenes visame pasaulyje prisidėti prie troškimo kurti geresnį pasaulį pasitelkus turtingą skaitmeninę patirtį. 

Savybės:

Galingai išvalo sunkiai pasiekiamas vietas. Itin plonas, itin galingas. Turi plonesnį korpusą, tačiau siurbia galingai. Sukuria 20 kartų didesnę siurbimo galią * siurbti dulkes ir nešvarumus, esančius kilime ir po žemais baldais. Nuskenuoja valomą plotą, aptinka kliūtis. FullView Sensor™ 2.0. Puikiai veikiantis atnaujintas jutiklis FullView Sensor™ 2.0 aptinka labai siauras ar mažas kliūtis dideliame plote. Be to, jutiklis aptinka kambarių kampus, o robotas dulkių siurblys juos išvalo tris kartus, siurbdamas 10 proc. galingiau.  Puikiai valo net vietas palei sienas. Edge Clean Master. Edge Clean Master našiau valo kraštus ir kampus naudodamas šepetėlį, esantį labai arti priekio. Jam palietus sieną, nusileidžia Auto Shutter, kad sukurtų barjerą, padedantį susiurbti daugiau dulkių. Visada optimali galia. Galios valdymas. Intelligent Power Control sistema aptinka paviršiaus rūšį ir sukuria optimalią siurbimo galią. Robotui užvažiavus ant kilimų ir kilimėlių, variklis sukuria didesnę siurbimo galią, kad susiurbtų įsivėlusias dulkes. Neleidžia filtrui užsikimšti. CycloneForce. CycloneForce užtikrina nepaprastai didelę siurbimo galią ilgam laikui. Dėl šios technologijos sukuriama stipri išcentrinė jėga, ištraukianti dulkes ir nešvarumus iš oro ir nugabenanti juos į vidinę kamerą. Todėl filtras išlieka švarus ir mažiau kemšasi. Išvalo didesnį plotą greitai ir našiai. Platus šepetys. Platus šepetys išvalo didesnius plotus greičiau ir našiau. Jis yra 290 mm pločio (daugiau nei 42 proc. didesnis už įprastus 204 mm šepečius), todėl greičiau ir našiau išvalo didesnį plotą. Valdykite nuotoliniu būdu. Valdymas Wi-fi ryšiu. Valdymo belaidžiu ryšiu funkcija leidžia nuotoliniu būdu valdyti prietaisą naudojant mobiliesiems telefonams skirtą programėlę*. Vos palietę mygtuką, galite įjungti arba išjungti prietaisą, planuoti valymo laiką ir peržiūrėti valymo istoriją, kai esate ne namuose. Sudaro žemėlapį ir randa geriausią valymo maršrutą. Visionary Mapping™ +. Sistema Visionary Mapping™ Plus randa optimaliausią valymo maršrutą, kad robotas greitai išvalytų kambarį. Naudodamas didelio našumo jutiklius ir skaitmeninę kamerą, robotas sudaro jūsų namų žemėlapį ir apskaičiuoja našiausią valymo maršrutą. Dideli ratukai. Easy Pass™. Atnaujinti Easy Pass™ ratukai lengvai įveikia didžiąją dalį kliūčių, pavyzdžiui, slenksčius, todėl dulkių siurblys tikrai valys namus, kol būsite išvykę. Dabar dulkių siurblio korpusas pakeltas 15 mm nuo žemės, todėl tikimybė užstrigti yra dar mažesnė. Pasirinkite geriausią būdą. Įvairūs valymo režimai. Įvairūs valymo režimai leidžia pasirinkti geriausią būdą valyti atsižvelgiant į situaciją. Yra 3 valymo režimai,* 3 siurbimo režimai, planavimo režimai, kuriuos galite nustatyti iki 7 kartams per savaitę. Visada įkrautas. Automatinis įkrovimas. Dėl automatinio įkrovimo funkcijos robotas dulkių siurblys automatiškai nuvažiuos prie stotelės ir įkraus beveik išsikrovusią bateriją. Visiškai įsikrovus baterijai, robotas tęsia valymą ten, kur baigė.

Techniniai duomenys:

Valymo greitis (m/sek.) 0,32 m/sec Valymo laikas 30 / 60 min Įkrovimo laikas 240 min Maks. energijos suvartojimas 80 W Įkroviklio maks. energijos suvartojimas 50 W Triukšmo lygis 72 dBA Baterijos tipas Ličio jonų Jutiklis FullView Sensor™ 2.0 Valymo plotis 288 mm Antgalio spalva Neutrali pilka Mygtukai Lietimas Auto-Docking Taip Nuotolinis valdymas Taip Automatinis Taip Rankinis Taip Taškinis Taip Taškinis valymas Taip Turborežimas Taip Kita Pakartotinis valymas Tipas Cyclone Force Dulkių surinkimo talpa 0,3 l Visionnary Mapping System Taip Planavimas Taip Wi-Fi valdymas Taip Edge Clean Master Taip Intelligent Power Control Taip Easy Pass Taip Išmetimo vamzdis Taip Pirminis variklis Taip LED ekranas Taip Rinkinio matmenys (plotis x aukštis x skersmuo) 340 x 97 x 348 mm Rinkinio svoris 4,0 kg Bruto svoris 6,7 kg

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: