Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dulkių siurbys - šluota Polti PTEU0274Speciali Kaina: 120.00 €
120.00

Pasirinkite geriausiai jūsų poreikius tenkinantį garo valytuvą: naudodamiesi "Polti" garų valikliu, lengvai ir natūraliai valykite visus plaunamus paviršius ir grindis. Naudodami natūralią garo galią pašalinkite iki 99,99% mikrobų, bakterijų ir virusų be ploviklių.

Savybės:

Garai – tai pats natūraliausias ir efektyviausias būdas išvalyti namus, kadangi valant garais nenaudojamos jokios cheminės priemonės, o išvalomi net ir sunkiai pasiekiami nešvarumai, kadangi mažytės garų dalelės sugeba prasiskverbti į pačius mažiausius paviršių plyšelius. Lyginant su tradiciniais valymo metodais, valymas garais yra žymiai efektyvesnis, kadangi sunaikinama ir pašalinama net iki 99,9% įvairių mikrobų, dulkių erkių ir bakterijų. Ne tik švaru, tačiau ir higieniška! Šis „Polti“ „Vaporetto SV440 Double“ karštais garais valantis prietaisas – tai 2 prietaisai viename: garų šluota bei itin lengvas, rankinis, karštais garais valantis prietaisas, su kuriuo išvalysite net iki 15 skirtingų paviršių. Šis prietaisas ne tik užtikrins nepriekaištingą higieną ir švarą, tačiau ir kvapus naikinančio skysčio „Frescovapor“ dėka, visuose namuose paskleis malonų, gaivų aromatą. Lengvas, kompaktiškas ir lengvai valdomas prietaisas. Tai kompaktiškas, lengvai valdomas prietaisas, su kuriuo namų ruošos darbai bus žymiai lengvesni. Pašalina iki 99,9% mikrobų ir bakterijų. Prietaisą naudojant pagal instrukcijas, jis pašalina net iki 99,9% dažniausiai pasitaikančių mikrobų ir bakterijų rūšių, tokių kaip: „Escherichia coli“, „Staphylococcus aureus“, „Pseudomonas aeruginosa“, „Aspergillus brasiliensis“, „Salmonella enterica“. Rankinis prietaisas – dar didesniam Jūsų patogumui. Su patogiu, rankiniu prietaisu išvalysite daugybę skirtingų paviršių, taip visuose namuose užtikrinant nepriekaištingą higieną. Kvepiantiems namams! Kvapus naikinantis skystis „Frescovapor“, įpiltas į specialią, karštais garais valančio prietaiso šepetėlyje esančią angą, susimaišęs su garais, pašalina blogus kvapus ir paskleidžia nuostabų, gaivų aromatą. Išvalo daugybę paviršių. Su „Vaporetto SV440 Double“ prietaisuišvalysite net 15 skirtingų paviršių: parketą, plyteles, marmurą, kiliminę dangą, mažus kilimėlius, dujų degiklių paviršius, čiaupus, vonios kambario prietaisus, tarp plytelių esančius tarpelius, langus, veidrodžius, baldų apmušalus (sofas, fotelius, pagalvėles, čiužinius), duris, spintų dureles, radiatorius, užuolaidas, drabužius bei atgaivinsite augalus. Greitas ir paprastas paruošimas. Ant prietaiso uždėti ar nuimti šluostę labai paprasta. Žalia lemputė, užsidegusi po 15 minučių, informuoja, kad prietaisas paruoštas naudojimui. Didelis „Vapaforce“ šepetys. Šiame „Vapaforce“ šepetyje yra daugybė skylučių, per kurias išleidžiami garai. Su juo jūs pasieksite net ir sunkiausiai pasiekiamus kampus ir dar efektyviau išvalysite patalpas. Šepetėlyje esančių šerelių dėka, paviršiai bus tobulai išvalyti. Pripildykite talpyklą i vandeniu bet kuriuo metu. Vandens talpyklą galima išimti ir ją pripildyti vandeniu bet kokiu Jums patogiu metu. Nukalkinimo filtras. Į prietaisą įdėtas filtras sumažina mineralinių druskų atsiradimą ir kalkių formavimąsi. Nukalkinimo filtrą lengva pakeisti. Jo dėka, prietaisą naudosite dar ilgiau.

Techniniai duomenys:

2 prietaisai viename: garinė šluota ir rankinis, karštais garais valantis prietaisas; Maksimalus galingumas: 1500 W; Garų reguliavimo funkcija; Difuzorius „Frescovapor“ kvapus naikinančiam skysčiui; Prietaiso įkaitimo laikas: 15 sek.; Išimamos talpyklos dydis – 300 ml; Indikatorinė lemputė, esant pasiruošus garų srautui; Nukalkinimo filtras; Prietaiso veikimo spindulys: 7,5 m; Išmatavimai: 32 x 20 x 112 cm; Svoris: 2,4 kg; Net 15 priedų įvairių paviršių valymui

Priedai:

Grindų šluostė. Mikropluošto šluostė yra tvirtinama prie šepetėlio. Tinka visų rūšių grindims. Specialus antgalis tarp plytelių esančių tarpelių valymui. Dėl specialios šepetėlio formos ir tam tikra tvarka išsidėsčiusių jo šerelių, nepriekaištingai išvalysite tarp plytelių esančius tarpelius. Mažas šepetėlis, tinkantis langų valymui. Galima naudoti langų valymui, o ant jo užmovus šluostę, išvalysite baldų apmušalus, sofas, fotelius, pagalvėles, čiužinius bei automobilių saloną. Kvapus naikinantis skystis „Frescovapor“. Specialus kvapus naikinantis skystis, pagamintas iš natūralių medžiagų, sukurtas karštais garais valantiems prietaisams, 200 ml talpos. Specialus priedas kiliminėms dangoms bei kilimėliams valyti. Ypač lengvas pritvirtinimas ir nuėmimas. Rėmų pagalba, lengvai perkelsite garų šluotą per kilimines dangas bei kilimėlius. Garų koncentratorius. Idealiai tinka vonios kambaryje esantiems įrengimams, čiaupams, dujų degiklių paviršiams bei šaldytuvui valyti. Dėl savo lenktos formos, su juo nesunkiai išvalysite net ir sunkiausiai pasiekiamas vietas. Užmaunamos šluostės. Naudojamos ant mažų, langų valymui skirtų šepetėlių, ir skirtos sugerti sukilusius nešvarumus valant įvairius audinius, automobilių saloną, baldų apmušalus bei kitus nedidelius paviršius. Apvalus šepetėlis su nailono šereliais – rekomenduojama įsisenėjusių dėmių valymui iš ypač siaurų paviršių, tokių kaip dujų degiklių paviršiai, žaliuzės, plyšeliai tarp plytelių, vonios kambario prietaisai ir t.t. Taip pat, idealiai tinka minkštų paviršių valymui. Lanksti žarnelė. Naudojant vieną arba kartu su kitais priedais, leis lanksčiau naudoti prietaisą ir išvalyti net ir sunkiai pasiekiamas vietas.

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: