Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dviejų durų šaldytuvas SAMSUNG RS54N3003SA/EOSpeciali Kaina: 710.00 €
710.00

Pagrindinis principas, apibrėžiantis Samsung ateities viziją yra „Įkvėpti pasaulį, kurti ateitį“. Ši vizija – tai svarbiausias jų įsipareigojimas kurti technologijų, produktų ir sprendimų naujoves, kurios įkvepia bendruomenes visame pasaulyje prisidėti prie troškimo kurti geresnį pasaulį pasitelkus turtingą skaitmeninę patirtį.

Savybės:

Stilingas ir harmoningas. Stilingas minimalistiškas dizainas. Suteikite savo namams stilingą šiuolaikinę ir minimalistinę išvaizdą. Stilingai minimalistiškas dizainas suteikia švarią ir šiuolaikišką išvaizdą. Jis harmoningai įsilies j jūsų virtuvę. Elegantiška nerūdijančio plieno išvaizda ir gražios plokščios durys. Vertikalios rankenos pabrėžia elegantišką simetriją. Mažiau triukšmo ir energijos. Skaitmeninio apgręžiklio technologija. Mėgaukitės mažesniu skalbimo mašinos energijos suvartojimu, žemesniu triukšmo lygiu ir ilgaamžiškumu. Kompresorius su skaitmeniniu apgręžikliu automatiškai reguliuoja darbo spartą, atsižvelgdamas į šaldymo poreikius (7 lygiai). Veikia ekonomiškai ir tyliai. Pasižymi ilgaamžiškumu, gaminiui suteikiama 10 metų garantija*. Šviežumas be šerkšno. Bešerkšnė šaldymo sistema. Išsaugokite maistą šviežią ilgiau jo neužšaldydami. Bešerkšnė technologija užtikrina nuolatinę optimalią temperatūrą visuose kampuose pagerindama oro cirkuliaciją. Tai sustabdo ledo susidarymą ant maisto, pvz., daržovių, jis ilgiau išlieka šviežias. Šaldytuvo nebereikia atšildyti. Tolygiai šaldo kiekvieną kampą. Visapusis vėsinimas. Viską šaldytuve vėsinkite efektyviai, kad maistas ilgiau išliktų šviežias. Universalioji šaldymo sistema tolygiai šaldo kiekvieną šaldytuvo kampą. Šaltas oras pučiamas per daugybę angų kiekvienoje lentynėlėje, taip nuolat palaikoma optimali temperatūra. Galingas šaldymas. „Power Freeze“. Sušaldykite savo maistą arba akimirksniu pagaminkite ledą! Vienu mygtuko paspaudimu „Power Freeze“ funkcija automatiškai įjungia žemiausią šaldymo temperatūros padėtį ir sukuria itin šalto oro gūsį. Tai puikiai tinka užšaldymui ar šaltų produktų, pvz., ledų, sustingdymui ir greitam ledo paruošimui. Tvarkingai sudėkite daugiau produktų. Pieno produktų skyrelis. Tvarkingai sudėkite pieno produktus ir vyną, Papildoma pieno produktų/vyno lentyna specialiai sukurta jūsų mėgstamų pieno produktų laikymui. Joje galima saugiai sudėti ir vyno butelius, kad jie neriedėtų. Išnaudokite turimą erdvę ir lengvai pasiekite reikiamus daiktus.

Techniniai duomenys:

Visa talpa (litrais) 566 ℓ Visa šaldiklio talpa (litrais)207 ℓ Visa šaldytuvo talpa (litrais) 359 ℓ Grynoji talpa (litrais) 535 ℓ Grynoji šaldiklio talpa (litrais) 179 ℓ Grynoji šaldytuvo talpa (litrais) 356 ℓ Grynasis plotis (mm) 912 mm Grynasis korpuso aukštis su vyriais (mm) 1789 mm Grynasis gylis su durelių rankena (mm) 734 mm Grynasis gylis be durelių rankenos (mm) 672 mm Grynasis gylis be durelių (mm) 605 mm Pakuotės plotis (mm) 974 mm Pakuotės aukštis (mm) 1907 mm Pakuotės gylis (mm) 776 mm Grynasis svoris (kg) 98 kg Pakuotės svoris (kg) 105 kg 20 / 40 / 40 H (konteineris) 18/36/36 Bešerkšnė šaldymo sistema No Frost Taip Multi Flow oro apytakos sistema Taip Funkcija Power Cool Ne Šaldymo rūšis Vientisas šaldymas Nemalonų kvapą šalinančios technologijos rūšis Ne Lentynėlių skaičius (iš viso) 5 EA Pieno produktų skyrelis Taip Lentynėlės vynui Ne Lentynėlių durelėse skaičius 4 EA Kiaušinių dėtuvė (kiaušinių dėklas) Taip Šviesos diodų vidinis apšvietimas Šviesos diodų lemputė Lentynėlių medžiaga Grūdintas stiklas Stalčiukų daržovėms ir vaisiams skaičius 2 EA Lentynėlių skaičius (iš viso) 4 EA Šaldiklio vertinimas žvaigždutėmis 4 Star Lentynėlių durelėse skaičius 5 EA Šviesos diodų vidinis apšvietimas Šviesos diodų lemputė Ledukų padėklas Taip Stalčių skaičius 2 EA Garsinis signalas, įspėjantis apie atidarytas dureles Taip Šaldymo medžiaga R-600a Ciklopentano izoliacija Taip Autonomijos valanda (temperatūros didėjimas) 8 h Kompresorius Kompresorius su skaitmeniniu apgręžikliu Atskiras gėrimų skyrius Ne Ekrano tipas Išorinis Durų rankena Arka Spalva Metalo ir grafito junginys Energijos efektyvumo klasė A+ Triukšmo lygis 43 dBA Klimato klasė SN,N,ST,T Vėsinimo pajėgumas (kg/24 val.) 10 kg/24hr Energijos suvartojimas 444 kWh/year Atostogų režimas Taip

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: