Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Džiovyklė Candy GVS4 H7A1TCEX-S, gylis 46cmSpeciali Kaina: 475.00 €
475.00

Kompanija Candy, remdamasi savo ilga ir turtinga patirtimi buitinės technikos sektoriuje, vaidina lyderio vaidmenį tarptautinėje arenoje. Ji visuomet yra pažangiausių technologijų kūrimo priešakyje, visuomet dėmesinga šiuolaikiško vartotojo reikmėms ir jautriai reaguoja į naujus žmonių poreikius.

Savybės:

KARŠTO ORO SIURBLIO ( HEAT PUMP) TECHNOLOGIJA. Ši džiovyklė, su karšto oro siurbliu, pasižymi mažomis elektros energijos sąnaudomis, jos įvertintos A+ klase. Lyginant su kitomis džiovyklėmis su kondensaciniu šilumos siurbliu, džiovyklės su karšto oro siurbliu sunaudoja 50 proc. mažiau elektros energijos. Taip pat suteikia galimybę džiovinti skalbinius žemesnėje temperatūroje. VANDENS KONDENSATO TALPYKLA – EASY CASE TECHNOLOGIJA. Džiovinimo ciklo metu iš skalbinių pašalinamas vanduo yra surenkamas į kondensato talpyklą, esančią džiovyklės durelėse, tai itin patogus Candy patentuotas būdas surinkti vandenį, ištuštinti talpą ar panaudoti vandenį pakartotinai. WOOLMARK SERTIFIKATAS. Šios mašinos vilnos džiovinimo programa kompanijos „The Woolmark Company“ buvo aprobuota kaip tinkama džiovinti skalbyklėje išskalbtus vilnonius tekstilės gaminius. Candy džiovyklėje džiovinkite visus savo skalbinius be jokios baimės juos sugadinti. CANDY IŠMANI DŽIOVYKLĖ, DĖKA SIMPLY FI APLIKACIJOS IR SMART TOUCH FUNKCIJOS. Kodėl verta rinktis išmanią džiovyklę su Smart Touch funkcija?Todėl, kad tai yra protingiausias būdas pasiekti geriausius džiovinimo rezultatus. Smart Touch - tai sistema su NFC technologija bei inovatyvia Candy Simply Fi aplikacija, kurios dėka galėsite kontroliuoti savo skallbinių džiovinimą, maksimizuojant efektyvumą bei sumažinant sąnaudas taip pat rasti naudingų patarimų, kaip išlaikyti savo skalbinius geriausios būklės. Gauti ataskaitas, kurios padės pakeisti jūsų skalbinių džiovinimo įpročius. Ataskaitose matysite ir išmoksite kontroliuoti džiovinimo laiką, pritaikyti geriausiai tinkančią džiovinimo programą jūsų audiniams. Stebėti jūsų pasirinktų programų efektyvumą bei bendrus jūsų sdžiovyklės veiklos rezultatus. Taip pat aplikaciją galite panaudoti, siekiant profilaktiškai patikrinti jūsų džiovyklės techninę būklę. Specialus ciklas nustatys problemas ir pateiks patarimų jei kils kokių problemų, siekiant išlaikyti Jūsų džiovyklę nepriekaištingos techninės būklės kuo įmanoma ilgiau.

Techniniai duomenys:

Skalbinių įkrova 7 kg Elektros energijos klasė A+ Metinis energijos suvartojimas 246 kWh Triukšmo lygis 67 dB Easy Case technologija ( is priekio isimamas vandens rezervuaras) HP funkcija Šilumos siurblys LCD ekranas Programų skaičius: 14 Spalva: balta Matmenys (A x P x G), cm: 85 x 59,5 x 46,5

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

Naudojimosi instrukcija

Naudojimosi instrukcijaTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: