Google+
Booking.com
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Džiovintuvas AEG T86581IH3Speciali Kaina: 675.00 € 2330.64 Lt
675.00

„ProTex Plus“: atsargiausias džiovinimo būdas
Džiovyklė „ProTex Plus“ leidžia jums džiovinti net jautriausių audinių skalbinius, užtikrindama tolygius rezultatus. Jos unikalumą patvirtina „Woolmark Blue (formerly known as Woolmark Gold)“ sertifikatas. Nesvarbu, kiek daug ir kokio jautrumo drabužius džiovinsite – džiovyklė „ProTex Plus“, apdovanota „Woolmark Blue (formerly known as Woolmark Gold)“ sertifikatu, kiekvienu gaminiu pasirūpins pačiu atsargiausiu, koks tik įmanomas, būdu. Jos 3 litrų talpos būgnas „XXL Soft Drum“ užtikrina atsargią priežiūrą, o išmanioji sistema „OptiSense“ nustato ciklą pagal skalbinių svorį ir drėgnumą, užtikrindama, kad jūsų drabužiai niekada nebūtų džiovinami per ilgai.

Sumanūs būgno judesiai netgi jautrių audinių gaminių džiovinimui
Šios džiovyklės unikali sistema „AbsoluteCareTM“ sureguliuoja būgno sukimosi greitį arba kryptį bei temperatūrą, kad tiktų skirtingos rūšies audinių džiovinimo procesui, todėl galima džiovinti netgi labai jautrių audinių gaminius. Ši džiovyklė puikiai pasirūpina visais Jūsų drabužiais, netgi tik rankomis skalbiamais vilnoniais ir šilkiniais gaminiais. Optimizavus sukimosi kryptį, būgno greitį ir temperatūrą, džiovyklė kiekvienai audinių rūšiai naudoja specialiai pritaikytą džiovinimo ciklą. Vilnonių gaminių džiovinimo procesas panašus į įprastą džiovinimą patiesus, todėl nėra susitraukimo rizikos, palyginus su vilnonių gaminių džiovinimu patiesus.

Švelnus ir energiją taupantis džiovinimas žemoje temperatūroje
Ši džiovyklė su technologija „HeatPump“ suteikia galimybę džiovinti drabužius žemoje temperatūroje užtikrinant saugų ir švelnų džiovinimą ir suvartojant mažiau energijos. Skalbinių džiovyklėje „ProTex Plus“ su technologija „HeatPump“ saugiai džiovinkite net jautriausius audinius. Džiovyklėje naudojama mažesnė džiovinimo temperatūra, kad mažiau kenktų audiniui ir suvartotų energijos.

Tiksliai sureguliuoja džiovinimo trukmę ir energijos sąnaudas
Sumani funkcija „OptiSense“ užtikrina minimalias laiko ir energijos sąnaudas, nesvarbu, koks būtų skalbinių kiekis. Tai ne tik patogiau Jums, bet ir skalbiniai apsaugomi nuo perdžiūvimo. Skaityti daugiau

Nuolat mažos energijos sąnaudos valant tik vieną filtrą
Šios džiovyklės sistema „ÖKOFlow“ apima efektyvią filtrų sistemą. Valant tik vieną filtrą paprasta išlaikyti didelį oro srautą ir mažas energijos sąnaudas. Ši sumani džiovyklė pasižymi funkcija „OptiSense“, kuri dėl drėgmės jutiklių gali sureguliuoti džiovinimo trukmę ir vartojamą energiją pagal skalbinių kiekį. Tai ne tik užtikrina didžiausią efektyvumo lygį laiko ir energijos atžvilgiu, bet ir apsaugo Jūsų drabužius nuo perdžiūvimo. Šios džiovyklės labai veiksminga filtro sistema „ÖKOFlow“ išvalo netgi smulkiausias pūkų daleles. Po kiekvieno džiovinimo ciklo Jums tereikia išvalyti durelių dvigubo sluoksnio filtrą, kad būtų didelis oro srautas ir mažai suvartojama energijos. Džiovyklė ne tik veiksmingiau veikia, bet ji visada dirba kaip nauja.

Tyliausias, beveik begarsis būdas džiovinti drabužius
Galite džiovinti savo drabužius beveik visiškoje tyloje. Pasirinkus ciklą „Extra Silent“, „Silent System Plus“ skleidžia minimalų triukšmą – veikia rekordiškai tyliai, keldamas vos 62 dB garsą. Kad ir ką bedarytumėte, tuo pat metu visiškai netrukdomi galite naudoti ir šią skalbinių džiovyklę. Džiovinimo ciklas specialiai sukurtas mažinti garsą: korpusas yra izoliuotas, kad neperduotų triukšmo. Kartu su itin tyliai veikiančiu inverteriniu varikliu, kurio savybės užtikrina absoliučiai minimalų triukšmą, pasirinkus ciklą „Extra Silent“, prietaisas veikia rekordiškai tyliai, keldamas vos 62 dB garsą.

Šilumos siurblio technologija pasiekia nepralenkiamą energijos efektyumą
Tekstinis skydelis English|Symbols
Apsauga nuo suglamžymo
Atvirkštinio maišymo veiksmas neleidžia drabužiams susivynioti ir susiraukšlėti
Atidėto įsijungimo galimybė
Pasirenkamas garsinis signalas pasibaigus programai
Kojelės: 4 reguliuojamo aukščio kojelės


Dizainas:
Spalva    Balta
Talpumas:
Džiovinimo talpa, kg    8.0
Veikimas:
Džiovinimo technologija    Heat Pump
Sintetikos programos    Tinkami kabinti į spintą, Itin sausi, Tinkami lyginti
Medvilnės programos    Tinkama dėti į spintą, Tinkama dėti į spintą PLUS, Itin sausi, Tinkami lyginti
Lyginimo programos    Nėra
Apsauga nuo susiglamžymo    Yra,Standartinė 90 min
Programų indikatorius    Didelis LCD
Džiovinimo fazės rodmenys    Nuo susiraukšlėjimo/pabaiga, Vėsinimas, Tinkami kabinti į spintą, Džiovinimas, Itin sausi, Tinkami lyginti, Lengviai išdžiovinti
Vidaus apšvietimas    LED
Rezervuaro talpa, l    5.28
Energija:
Energijos sąnaudos(medvilnė): tik 0 ( 1.99 ) kWh
Kita:
Priedai    Tiesioginė nutekėjimo žarna
Laido ilgis, m    1.45
Matmenys:
Aukštis, mm    850
Plotis, mm    600
Maksimalus gylis, mm    630Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: