Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
0 / 5
0 stars, based on reviews

Džiovintuvas Electrolux EDH3897SDESpeciali Kaina: 666.59 € 2301.60 Lt
666.59

Džiovinkite savo mėgstamiausius drabužius!
Sutrumpinkite lyginimo laiką, naudodami garinę skalbinių džiovyklę „Electrolux DelicateCare Steam“. Jos specialios garinimo programos greitai atgaivina ir išlygina Jūsų drabužius. Joje galima džiovinti net vilnonius, šilkinius ir jautrius gaminius, kuriuos galima skalbti tik rankomis.

Atsargiai prižiūrėti drabužiai – vienu palietimu
Ši skalbinių džiovyklė su šilumos siurbliu naudoja žemą temperatūrą Jūsų drabužiams atsargiai džiovinti, o garinimo funkcija atnaujina bei išlygina net ir tuos gaminius, kuriuos galima valyti tik sausuoju būdu.

Specialiai pritaikytos džiovinimo programos – net pačių jautriausių audinių gaminiams
Ši unikali atsargioji džiovyklė turi specialiai pritaikytas programas, kurios automatiškai nustato būgno sukimosi greitį, kryptį ir temperatūrą pagal džiovinamo audinio – net paties jautriausio, pavyzdžiui šilko ar vilnos, kuriuos galima skalbti tik rankomis,– rūšį.

Puikesnė priežiūra mažesnėmis energijos sąnaudomis
Panaudojus šildymo siurblio technologiją, ši skalbinių džiovyklė energiją vartoja taupiau, nei įprastos džiovyklės. Šildymo siurblys užtikrina A++ energijos efektyvumo klasę, todėl sumažės Jūsų sąskaitos už suvartotą energiją. Kadangi ji džiovina žemoje temperatūroje, Jūsų rūbai ilgiau atrodys nepriekaištingai.

Džiovinkite skalbinius efektyviai, bet ne perdžiovindami
Išmanioji šios džiovyklės sistema „OptiSense“ nustato džiovinimo laiką pagal skalbinių kiekį ir stebi drėgmės lygį, todėl Jūsų skalbiniai visada bus efektyviai išdžiovinti, bet ne perdžiovinti. Jūs niekada nesunaudosite daugiau elektros energijos, nei reikia.

Taupykite energijos ir techninės priežiūros sąskaita – reikia valyti tik vieną filtrą
Šios džiovyklės sistema „EcoFlow“ turi hermetišką didelio efektyvumo filtrų sistemą, todėl Jums reikės pasirūpinti tik vieno filtro švara. Kaip paprasta užtikrinti maksimalų oro srautą ir mažas energijos sąnaudas!

Papildomos reguliuojamo laiko džiovinimo programos
Džiovinimo jutiklis: džiovyklė nustato, kada drabužiai yra išdžiūvę iki nurodyto lygio
Šios džiovyklės elektronika matuoja audinio drėgnumą ir nustoja džiovinti, kai likusi drėgmė atitinka pageidaujamą.

Atidėto įsijungimo galimybė
Viso krovimo talpa: 9.0 kg
Atvirkštinio maišymo veiksmas neleidžia drabužiams susivynioti ir susiraukšlėti
Šilumos siurblio technologija pasiekia nepralenkiamą energijos efektyvumą


Veikimas

Džiovinimo technologija    Heat Pump Sintetikos programos    Tinkami kabinti į spintą|Itin sausi|Tinkami lyginti Medvilnės programos    Tinkama dėti į spintą|Tinkama dėti į spintą PLUS|Itin sausi|Tinkami lyginti Speciali lyginimo programa    Cotton, Fresh-Up, Synthetics Programų indikatorius    Didelis LCD Džiovinimo fazės rodmenys    Nuo susiraukšlėjimo/pabaiga|Vėsinimas|Tinkami kabinti į spintą|Džiovinimas|Itin sausi|Tinkami lyginti|Stipriai išdžiovinti Vidaus apšvietimas    LED Rezervuaro talpa, l    5.28

Talpa

Džiovinimo talpa, kg    9.0

Matmenys

Aukštis, mm    850 Plotis, mm    600 Maksimalus gylis, mm    630

Kita

Priedai    Tiesioginė nutekėjimo žarna Laido ilgis, m    1.45 Energija Energijos klasė    A++


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: