Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
0 / 5
0 stars, based on reviews

Elektroninis raumenų stimuliatorius BEURER EM49Speciali Kaina: 66.00 €
66.00

Beurer nuo 1919m. rūpinasi žmonių sveikata ir gerove. Kompanijos dėmesys skiriamas produktams, kurie suteikia jaukią šilumą. Kasmet Beurer nuolat plečia asortimentą, todėl visada yra puikių, patikimos kokybės naujovių. Beurer sukuria produktų sprendimus, kurie pritaikyti klientų poreikiams ir prisideda prie sveiko gyvenimo būdo, naudojant moderniausias technologijas. Beurer asortimentas apima įvairius produktus, įskaitant kraujospūdžio matavimo prietaisus, kraujospūdžio prietaisus, termometrą, elektrines antklodes, vonios ir virtuvės svarstykles, pėdų voneles, taip pat pulsinius laikrodžius.

Savybės:

Pagrįstas moksliškai, naudojantis jau seniai taikomus metodus, ypač tinka esant: nugaros skausmui, taškiniam skausmui (pvz, kelio, klubų), neuralginiam skausmui, galvos skausmui, ginekologinėms problemoms, skausmui po susižeidimo, skausmui dėl kraujo apytakos sistemos sutrikimų Raumenų treniravimas ir atpalaidavimas su EMSEMS reiškia elektroninę raumenų stimuliaciją, kuri jau seniai yra naudojama reabilitacijai ir sporto medicinoje. Derinama su įprastiniu treniravimųsi, ji formuoja liekną ir patrauklų Jūsų kūną. Be to, EMS gali dar daugiau! Jūs galite ne tik treniruoti savo raumenis, bet ir juos atpalaiduoti, priklausomai nuo Jūsų savijautos. Ištvermės didinimas ar norimų kūno proporcijų formavimas. Jeigu raumenys yra pavargę, pernelyg įsitempę - pasinaudokite atpalaiduojančiuoju efektu. Elektroninis raumenų stimuliatorius mažina skausmą, gerina fizinę būklę, atpalaiduoja, mažina nuovargį. Prietaiso veikimo principas remiasi natūralių kūno impulsų mėgdžiojimu. Skausmo sumažinimas su TENS : elektrinis nervų stimuliavimas per odą. Efektyvus, be vaistų ir jei tinkamai naudojamas, be pašalinių efektų, Kliniškai patikrintas. Tinka specifinių priežasčių sukelto skausmo slopinimui, savigydai.

Techniniai duomenys:

Medicininis įrenginys. Prietaiso veikimo principas remiasi natūralių kūno impulsų mėgdžiojimu. 3 in 1: transkutaninė elektrinė nervų stimuliacija (TENS), elektrinė raumenų stimuliacija (EMS), masažo technologija. 4 prilimpantys geliniai elektrodai (45 * 45 mm). 2 atskirai reguliuojami kanalai. “Gydytojo funkcija”: užtikrinanti idealų sutapimą su Jūsų asmeninės terapijos programa. 64 nustatytos programos. 6 laisvai nustatomų programų. Apsauginis išjungimas. Reguliuojamas intensyvumas. Atgalinės atskaitos laikmatis.

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: