Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
4.3 / 5
4.3 stars, based on 3 reviews

Epiliatorius Braun BD5001Speciali Kaina: 277.99 €
277.99

Braun – visame pasaulyje pripažinta lyderiaujanti kompanija, gaminanti smulkiąją buitinę techniką ir grožio priežiūros įrenginius. Vokiečių gamintojas siūlo daugiau nei 200 produktų pavadinimų 11-ose skirtingose kategorijose. Braun produkcija pasižymi aukštos klasės vokiška kokybe ir patenka į perkamiausių gaminių sąrašus visame pasaulyje.

Naujasis Braun Silk-expert 5 IPL unikaliai sukurtas atpažinti ir prisitaikyti prie jūsų odos. Ilgalaikiam plaukelių šalinimui.

Pagrindinės savybės

Vienintelis IPL epiliatorius su SensoAdapt™ technologija, kuris nuolat nustato jūsų odos atspalvį ir automatiškai sureguliuoja šviesos impulsų intensyvumą. Su greičiausia IPL technologija, plaukelius nuo kojų ar rankų pašalinsite vos per 7 minutes. Braun Silk-expert 5 IPL – tai ergonomiško dizaino, elegantiškas, stilingas ir kompaktiškas, nedaug sveriantis ir lengvai valdomas prietaisas. Specialiai suprojektuotas patogiam naudojimui net sunkiai pasiekiamose vietose. Nereikia įkrauti, keisti lempų, nereikalingi geliai. Vos per 3 mėnesius plaukų sumažėja net 94%. 89% moterų teigė apie pastebimus rezultatus net praėjus 12 mėnesių po paskutinės procedūros. 300 000 blyksnių resursą turinti lemputė užtikrina viso kūno plaukelių šalinimo procedūras iki 15 metų. + Gillete Venus skustuvas.

SensoAdapt™ technologija - sumaniai prisitaiko prie jūsų odos

Automatiškai pritaiko šviesos intensyvumą iki optimalių parametrų, saugiausiam ir efektyviausiam plaukelių šalinimui.

Odos atspalvis gali skirtis ne tik tarp kūno dalių, bet ir toje pačioje kūno srityje. Kiekvienas odos atspalvis turi specifinį energijos lygį. Kuo tamsesnis odos atspalvis, tuo daugiau energijos, kuri gali sukelti diskomfortą, absorbuoja oda. Braun Silk-expert 5 IPL – vienintelė technologija su pažangiu SensoAdapt™ odos atspalvio sensoriumi, kuris prieš kiekvieną blyksnį, iki 80 kartų per sekundę, "nuskaito" odą ir atsižvelgdamas į odos spalvą, automatiškai optimizuoja šviesos intensyvumą. Tokiu būdu, siekiant užtikrinti veiksmingą ir saugų plaukelių šalinimą, ant odos patenka teisingas šviesos kiekis.

 Patogūs apdorojimo režimai

Pasirinkite vieną iš trijų skirtingų šviesos režimų – "Normal", "Gentle" arba "Extra Gentle" ("normalus", "švelnus" arba "labai švelnus").

Normalus režimas rekomenduojamas kojų, rankų, krūtinės ir nugaros odos paviršiams. Švelnus režimas puikiai tinka pradedantiesiems vartotojams. Labai švelnus režimas skirtas jautrioms kūno sritims, tokioms kaip veidas ir bikinio zona.

Švelniame ir labai švelniame režime technologija prisitaiko prie įvairių odos atspalvių, taip greitai ir tiksliai, kaip ir įprastu režimu, tik mažesniu energijos lygįu.

Galite rinktis iš dviejų skirtingų apdorojimo režimų: "Glide" – "slydimas" arba "Press & Release" – "paspauskite ir atleiskite".

"Glide" režimas skirtas greitam ir efektyviam plaukelių šalinimui ir yra rekomenduojamas dideliems odos plotams (pvz., kojų, rankų, krūtinės ir nugaros). Norėdami atlikti procedūrą, paspauskite ir laikykite mygtuką, veskite prietaisą lėtai iš apačios į viršų. "Press & Release" režimas rekomenduojamas jautrioms moters kūno sritims, sunkiai pasiekiamoms vietoms arba mažiems odos plotams (pvz., keliai, blauzdos, kulkšnys, bikinio linijos, pažastys ir veidas). Norėdami atlikti procedūrą, paspauskite ir iš karto atleiskite apdorojimo mygtuką. Prietaisas išspinduliuos blyksnį. Pakelkite prietaisą ir nuleiskite kitoje gretimoje vietoje, kurioje norite pašalinti plaukus.

Greičiausias IPL apdorojimas

Tai aukšto energijos lygio ir greito impulsų pasikartojimo unikalus derinys. Nuolat matomi rezultatai, greitai ir be rūpesčių.

Braun Silk-expert 5 IPL – tai ergonomiško dizaino, elegantiškas, stilingas ir kompaktiškas, nedaug sveriantis ir lengvai valdomas prietaisas. Prietaisas komplektuojamas su integruotu elektros maitinimo laidu, kas užtikrina nepertraukiamą naudojimą. Tiesiog prijunkite įrenginį ir pradėkite procedūrą. Braun Silk-expert 5 IPL – šiai dienai greičiausia, rinkoje esanti IPL technologija: intervalas tarp blyksnių tesudaro 0,9 – 1,9 sekundės. Tai leidžia pašalinti plaukus, pvz., nuo kojų ar rankų, maždaug per 7 minutes. Braun Silk-expert 5 IPL buvo specialiai suprojektuotas lengvam naudojimui net sunkiai pasiekiamose vietose. Jo nereikia įkrauti, keisti lempų, nereikalingi geliai. Prietaiso lemputė yra pajėgi atlikti 300 000 blyksnių. Tai prilygsta maždaug 15 metų viso kūno procedūroms.

Naudojimas ant kūno ir veido

Braun Silk-expert 5 IPL vienu metu apdoroja net 6 cm² plotą ir turi integruotą kontakto su oda jutiklį, užtikrinantį šviesos impulsų skleidimą tik labai arti odos. Kad prietaisas veiktų teisingai, antgalis turi visiškai liestis su oda. Jeigu kontaktuoja neteisingai, šone esanti lemputė mirksės raudonai. Prietaisą yra saugu naudoti ant kūno ir veido. Braun Silk-expert 5 IPL tinka ne visiems. Jis yra veiksmingas šalinant tamsiai (natūraliai) geltonus, rudus ir juodus plaukus. Prietaisas nėra veiksmingas šalinant raudonus, labai šviesiai geltonus arba baltus ir žilus plaukus – jie turi mažesnį melanino kiekį, kuris neabsorbuoja šviesos energijos. Braun Silk-expert 5 IPL taip pat nėra tinkamas labai tamsiai odai.

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: