Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
0 / 5
0 stars, based on reviews

Gartraukis Ariston AH 60 CM X / HASpeciali Kaina: 86.60 € 299.01 Lt
86.60

Montuojamasis gartraukis šiuolaikinei virtuvei 
Montuojamasis „HOTPOINT-ARISTON AH-60 CM X/HA“ gartraukis puikiai valys orą, o jį įmontavus į spintelę virš viryklės – šis gartraukis puikiai įsilies į šiuolaikinės virtuvės interjerą ir per daug neišsiskirs iš kitų virtuvės baldų. Valdyti gartraukį „HOTPOINT-ARISTON AH-60 CM X/HA“ ir nustatyti tinkamiausią režimą Jūs galite lengvai pastumdami slankiklį nuo minimalaus iki maksimalaus našumo, taip pat pasirinkti tinkamiausią programą maisto ruošimo metu.

Gryno oro garantas Jūsų virtuvėje
Per vieną darbo valandą „HOTPOINT-ARISTON AH-60 CM X/HA“ gartraukis gali išvalyti 365 m³ oro, todėl jis puikiai tiks virtuvės (10–15 m² ploto ir kurios lubų aukštis – iki 2,7 m) vėdinimui ir nemalonių kvapų bei garų pašalinimui. Siekiant užtikrinti didžiausią gartraukio našumą, jį rekomenduojama montuoti virš viryklės 65–85 cm aukštyje.


Oro recirkuliacijos galimybė
Gartraukis „HOTPOINT-ARISTON AH-60 CM X/HA“ įtraukia orą į savo vidų ir dėl konstrukcijoje esančio anglies filtro (įsigyjamas papildomai) neutralizuoja karštį bei nemalonius kvapus, o paskui išvalytas oras grįžta atgal į patalpą. Tokia konstrukcija puikiai tinka virtuvėms, kuriose nėra galimybės gartraukio prijungti prie ventiliacijos šachtų ar išvesti ventiliacijos vamzdžio į lauką.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: