Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Gartraukis Hotpoint ARISTON IKT 4 LS X /HASpeciali Kaina: 752.72 € 2598.99 Lt
752.72

Gartraukis Hotpoint ARISTON IKT 4 LS X /HA 

Lux“ klasės gartraukis didelei virtuvei
„Hotpoint-Ariston IKT-4 LS X/HA“ gartraukio konstrukcija yra salos tipo. Šios konstrukcijos gartraukis yra tvirtinamas prie lubų, o tai yra labai patogu, jei viryklė yra įrengta Jūsų virtuvės centre.
Vos keliais prisilietimais prie „Hotpoint-Ariston IKT-4 LS X/HA“ gartraukio jutiklinio valdymo skydelio Jūs galite pasirinkti tinkamiausią programą maisto ruošimo metu.

Maksimalus vėdinimas ir nemalonių kvapų šalinimas
Per vieną darbo valandą „Hotpoint-Ariston IKT-4 LS X/HA“ gartraukis gali išvalyti 780 m³ oro, todėl jis puikiai tiks virtuvės (20 m² ir didesnio ploto, kurios lubų aukštis – iki 2,7 m) vėdinimui ir nemalonių kvapų bei garų pašalinimui. Siekiant užtikrinti didžiausią gartraukio našumą, jį rekomenduojama montuoti virš viryklės 65–85 cm aukštyje.  

Oro recirkuliacijos galimybė
Gartraukis „Hotpoint-Ariston IKT-4 LS X/HA“ įtraukia orą į savo vidų ir dėl konstrukcijoje esančio anglies filtro (įsigyjamas papildomai) neutralizuoja karštį bei nemalonius kvapus, o paskui išvalytas oras grįžta atgal į patalpą. Tokia konstrukcija puikiai tinka virtuvėms, kuriose nėra galimybės gartraukio prijungti prie ventiliacijos šachtų ar išvesti ventiliacijos vamzdžio į lauką.

Intensyvus režimas
Maksimalų gartraukio „Hotpoint-Ariston IKT-4 LS X/HA“ našumą galima išbandyti įjungiant intensyvų režimą, kuris akimirksniu pašalina net stiprius nemalonius kvapus ir taip pat išvėdina patalpą, jeigu kažkas pridegė ar išbėgo maisto gaminimo metu. 

Gartraukio tipas: Sala Maksimalus našumas:780 m3/val. Oro išleidimas: Yra Oro recirkuliacijos galimybė: Yra (anglies filtras) Matmenys (A x P x G): 96-115 x 50 x 43,5 cm 


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: