Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
0 / 5
0 stars, based on reviews

Garų rinktuvas Ariston SL 60 CM X/HASpeciali Kaina: 65.00 € 224.43 Lt
65.00

Praktiškas sprendimas efektyviam oro valymui
Prie sienos tvirtinamas tradicinis „Hotpoint-Ariston SL-60 CM X/HA“ gartraukis yra kompaktiškas ir užima mažai vietos, todėl yra praktiškas. 
Valdyti gartraukį „Hotpoint-Ariston SL-60 CM X/HA“ ir nustatyti tinkamiausią režimą Jūs galite lengvai pastumdami slankiklį nuo minimalaus iki maksimalaus našumo, taip pat pasirinkti tinkamiausią programą maisto ruošimo metu.

Gartraukis nedidelei virtuvei
Per vieną darbo valandą „Hotpoint-Ariston SL-60 CM X/HA“ gartraukis gali išvalyti 220 m³ oro, todėl jis puikiai tiks nedidelės virtuvės (iki 10 m² ploto ir kurios lubų aukštis – iki 2,7 m) vėdinimui ir nemalonių kvapų bei garų pašalinimui. Siekiant užtikrinti didžiausią gartraukio našumą, jį rekomenduojama montuoti virš viryklės 65–85 cm aukštyje.

Oro recirkuliacijos galimybė
Gartraukis „Hotpoint-Ariston SL-60 CM X/HA“ įtraukia orą į savo vidų ir dėl konstrukcijoje esančio anglies filtro (įsigyjamas papildomai) neutralizuoja karštį bei nemalonius kvapus, o paskui išvalytas oras grįžta atgal į patalpą. Tokia konstrukcija puikiai tinka virtuvėms, kuriose nėra galimybės gartraukio prijungti prie ventiliacijos šachtų ar išvesti ventiliacijos vamzdžio į lauką.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: