Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Gartraukis Bosch DWK87BM60Speciali Kaina: 584.00 €
584.00

BOSCH yra pasaulyje pirmaujanti buitinės technikos gamintoja. Įmonės strateginis tikslas yra kurti sprendimus skaitmenizuotam gyvenimui, ir gerinti gyvenimo kokybę visame pasaulyje savo gaminiais ir paslaugomis, kurios yra inovatyvios ir kelia entuziazmą. Kompanijos ateities augimo pagrindas yra jos stiprybė kuriant inovacijas.

Savybės:

Optimalus oro tūris visų dydžių virtuvėms. Nesvarbu, ar turite atvirą virtuvę ir gyvenamąjį kambarį, ar mažą, uždarą virtuvę. Siūlome optimalų oro turį visų dydžių virtuvėms. Kad būtų užtikrinta pastoviai maloni atmosfera, oras turi būti pakeičiamas nuo 6 iki 12 kartų per valandą. Kad to pasiektų, patiekiamo oro tūris arba gartraukio galia turi būti tinkama kambario tūriui. TouchSelect valdymas: sistema nustatymams ir apšvietimui su greito prisilietimo funkcija. Su iki 680 m3/h galia oras virtuvėje greitai išvalomas. Ypač tylus: maksimali trauka, minimalus triukšmas. Lengvai išvalomas vidus: paslėpti varžtai ir laidai bei apvalūs kampai leidžia lengvai išvalyti. A energijos taupymo klasė: maksimalus efektyvumas su minimaliomis energijos sąnaudomis.

Techniniai duomenys:

Energijos efektyvumo klasė A (energijos efektyvumo klasių skalėje nuo A++ iki E) Vidutinis energijos suvartojimas: 49.2 kWh/metus* Išeiga recirkuliaciniu režimu: maks. normaliai naudojant: 380 m³/h. Intensyviai naudojant: 560 m³/h. Triukšmo lygis pagal EN 60704-3 ir EN 60704-2-13: veikiant maksimaliu normaliu režimu 58 dB(A) re 1 pW (44 dB (A) re 20 µPa slėgio) Maksimalus garų sutraukimas: 680 EcoSilence drive galingas dvigubo srauto ventiliatorius 3 greičio pakopos ir 1 intensyvaus veikimo pakopa 6 min Montuojamas prie sienos virš viryklės. touchControl su LED Apšvietimas: 2 x LA Metalinis riebalų filtras, galima plauti indaplovėje Perimetrinė ventiliacija Tinka ištraukiamajai arba recirkuliacinei ventiliacijai Recirkuliacijai reikalingas modulis arba CleanAir papildomai įsigijamas priedas Montavimo sistema Prietaisui veikiant recirkuliacijos režimu kamino montuoti nebūtina.

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

Naudojimosi instrukcija Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: