Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
3.1 / 5
3.1 stars, based on 10 reviews

Gartraukis FALMEC ONDA glassSpeciali Kaina: 677.00 €
677.00

švara spindinti virtuvė - visų šeimininkiė svajonų. tačiau tai kainuoja daug laiko ir pastangė: apsiginklavus skudurųliu, specialiais plovikliais su cheminėmis medžiagomis tenka atakuoti sunkiai ėveikiamas Riebalų dėmes ir pirštų antspaudus, kurie Ypač išryškėja ant metaliniė virtuvės prietaisų, tarp jį ir Garų surinkėjį, paviršių.
ėsigijus naujį italė kompanijos Falmec Garų surinktuvė, pagamintė naudojant modernios technologijos Nerūdijantė plienė fasteel, dėl to nebereikės sukti galvos. Pagrindinis šios medžiagos pranašumas - ant jos nelieka pirštų antspaudų ir dėmių. Net jei liesime neplautomis rankomis, paviršius išliks švarus ir spindintis, pakaks retkarčiais perbraukti šiltu vandeniu suvilgyta kempinėle. Falmec - vienintelis gamintojas pasaulyje, ėvaldės šiė plieno apdirbimo technologijį. Be fasteel naudojamas Aukščiausios AISI 304 rėšies matinis nerūdijantis plienas. Jo sudėtyje yra nikelio, todėl jis atsparesnis aplinkos poveikiui, ne taip greitai dėvisi, lengviau prižiėrimas.
Be to, kad jį priežiūra tampa paprasta, Falmec Garų surinkėjai turi ir kitų išskirtiniė, patraukliė vartotojams savybiė. Viena svarbiausiėjį - jie galingi ir tyliai veikia. Net pats galingiausias 800 kubiniė metrų variklis nekelia didelio triukšmo, nes yra sumontuotas specialioje plastiko kapsulėje, o ne tiesiai metaliniame korpuse.
Dar vienas patrauklus bruožas, išskiriantis Falmec Garų surinkėjus iš kitų - juose sumontuotos baltos arba melsvos šviesos perimetrinio apšvietimo sistemos, išryškinanėios originalė šiė virtuvės prietaisų dizainė. Kartu galima įsigyti ir įvairių priedą - greta Garų surinkėjį montuojamas lentynėles su perimetriniu apšvietimu, pakabinamas indų džiovyklas.
Falmec koncernas - Garų surinktuvė gamintojį lyderis Europoje. Jo produktus kartu su virtuvės baldais komplektuoja tokie žinomi virtuvių baldų gamintojai, kaip Scavolini, Snaidero, Berloni, Febal, Veneta Cucine ir kiti. Juos, kaip ir vartotojus, vilioja ėspėdingas dizainas, didžiulis modelių ir modifikacijį pasirinkimas (modelių yra 70, o modifikacijį - per 500).

S/S 304 - tikras nerudijantis plienas
Kamino tipo garu rinktuvas
Pakabinamas ant sienos
90 cm plocio
Galingumas 800 m3/h
4 padeciu elektroninis valdymas
2x20 W Halogen'ines lemputes
Metalinis riebalu filtras OndaTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: