Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Gartraukis KERNAU KCH 1861 NP W OAKSpeciali Kaina: 245.00 €
245.00

Kernau yra buitinės technikos, virtuvinių prietaisų, santechnikos prekių gamintojas Lenkijoje. Rūpindamasi savo klientais kompanija siūlo prekes, kurios aprūpintų jų namus gražiais ir funkcionaliais produktais. Svarbiausi veiksniai yra patogumas, patikimumas ir ekologija. Kernau kuria prietaisus, kurie naudoja kuo mažiau energijos ir vandens. Kompanija veikia rinkoje jau keletą dešimčių metų, todėl yra įgiję daug patirties ir žinių, kurios leidžia pasiūlyti geriausius variantus. 

IŠTRAUKIMO ARBA RECIRKULIACIJOS REŽIMAS

Visi KERNAU gartraukiai gali būti naudojami ištraukimo režimu, kai garai išeina per kaminą, arba recirkuliacijos režimu. Dėka šių pasirinkimų nebus jokių kliūčių įrengiant gartraukį pagal savo poreikius. 

DEKORATYVINĖ MEDŽIO JUOSTELĖ

Šis elementas suteikia gartraukiui elegantišką senovinį stilių. 

SENOVINIS GARTRAUKIO DIZAINAS

Retro stiliaus gartraukis suprojektuotas montuoti ant sienos. Šis prietaisas paprastai yra pagamintas iš dažyto plieno ir medžio. Šis retro stiliaus gartraukis puikiai papildys jūsų virtuvę.

NAŠUMAS

KERNAU gartraukiuose yra įvairių galingumų varikliai. Galite pasirinkti tokio tipo prietaisą, kuris jums labiausiai tinka.

LED APŠVIETIMAS

LED lemputės išsiskiria dėl mažo energijos suvartojimo. Tai puikus pasirinkimas, nes jos leidžia sutaupyti jūsų namų sąskaitas ir apsaugoti gamtinę aplinką.

VALDYMAS SLANKIKLIU

Galite valdyti gartraukį slankikliu, esančiu apatinėje gartraukio dalyje. Slankiklio valdymas yra lengvas. Jis naudojamas prietaisui įjungti ir išjungti, įjungti apšvietimą ir nustatyti variklio galios lygį.

KERNAU KCH 1861 NP W OAK techniniai duomenys:

Tipas Sieninis Dizainas Baltas Medinis rėmelis Taip Recirkuliacijos režimas Taip Ištraukimo režimas Taip Valdymas Slankiklis LED apšvietimas Taip Anglies filtras Taip Ventiliatoriaus greičių skaičius 3 Aukštis 850 - 1110 mm Plotis 600 mm Gylis 490/525 mm Įtampa  220 - 240V, 50/60 HZ Efektyvumas 260 / 375 M3/H Triukšmo lygis (min./max.) 58 / 65 dB Energijos efektyvumo klasė C

Gartraukis KERNAU KCH 1861 NP W OAK - greitai ir pigiai modernizuokite savo virtuvę bei pasirūpinkite tinkamu pašalinių kvapų ištraukimu. Įsigykite gera kaina internetu jau dabar!

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: