Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
0 / 5
0 stars, based on reviews

Gartraukis KERNAU KCH 4990 BSpeciali Kaina: 255.00 €
255.00

Kernau yra buitinės technikos, virtuvinių prietaisų, santechnikos prekių gamintojas Lenkijoje. Rūpindamasi savo klientais kompanija siūlo prekes, kurios aprūpintų jų namus gražiais ir funkcionaliais produktais. Svarbiausi veiksniai yra patogumas, patikimumas ir ekologija. Kernau kuria prietaisus, kurie naudoja kuo mažiau energijos ir vandens. Kompanija veikia rinkoje jau keletą dešimčių metų, todėl yra įgiję daug patirties ir žinių, kurios leidžia pasiūlyti geriausius variantus. 

IŠTRAUKIMO ARBA RECIRKULIACIJOS REŽIMAS

Visi KERNAU gartraukiai gali būti naudojami ištraukimo režimu, kai garai išeina per kaminą, arba recirkuliacijos režimu. Dėka šių pasirinkimų nebus jokių kliūčių įrengiant gartraukį pagal savo poreikius.

LED APŠVIETIMAS

LED lemputės išsiskiria dėl mažo energijos suvartojimo. Tai puikus pasirinkimas, nes jos leidžia sutaupyti jūsų namų sąskaitas ir apsaugoti gamtinę aplinką.

NAŠUMAS

KERNAU gartraukiuose yra įvairių galingumų varikliai. Galite pasirinkti tokio tipo prietaisą, kuris jums labiausiai tinka.

NUOTOLINIO VALDUMO PULTAS

Ši funkcija leidžia jums valdyti gartraukio funkcijas nuotoliniu būdu, naudojant elektroninius signalus. Todėl, jei turite nuotolinio valdymo pultelį rankoje, galite išjungti prietaisą iš tolimesnio atstumo.

KERNAU KCH 4990 B techniniai duomenys:

Spalva Juoda Tipas Pasviręs Recirkuliacijos režimas Taip Ištraukimo režimas Taip Valdymas Jutiklinis ekranas Ekranas Raudonas Apšvietimas LED Nuotolinis valdymas Taip Garų įsiurbimo angos sistema Taip Aliuminis riebalų filtras Taip Anglinis filtras Taip Ventiliatoriaus greičių skaičius 4 220 - 240 V, 50/60 Hz Anglies filtras 1x2 Išmatavimai (AxPxG) 745-1010 X 896 X 355 mm Efektyvumas 215-375 M3/H Efektyvumas Turbo režimu 520 M3/H Triukšmo lygis 45-56 dB Triukšmo lygis Turbo režimu 63 dB Energijos klasė B 

Gartraukis KERNAU KCH 4990 B - greitai ir pigiai modernizuokite savo virtuvę bei pasirūpinkite tinkamu pašalinių kvapų ištraukimu. Įsigykite gera kaina internetu jau dabar!

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: