Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Indaplovė Bosch SPV50E70EUSpeciali Kaina: 295.00 € 1018.58 Lt
295.00
Talpa komplektais: 9 Energijos klasė: A+ Plovimo klasė: A Džiovinimo klasė: A Ekranėlis: Nėra Programų skaičius: 5 Programos: Intensive, Auto, Economy, Party, Per-rinse. Matmenys (A x P x G): 81,5–87,5 x 45 x 55 cm

Ypatingi požymiai: VarioSpeed; Time delay: 3,6,9 h; DosageAssist; All in 1 auto; InfoLight; AquaSensor; DuoPower; Servo-lock; AquaStop; EcoSilence Drive; Height-adjustable top bascet.

Viršutiniame krepšyje „DuoPower“ purkštuvai
Jutikliai: AquaSensor, užkrovos
Šilumokaitis
Elektroninis vandens minkštinimas
Elektroninė druskos trūkumo indikacija
Elektroninė skalavimo priemonių indikacija
Savaime išsivalančių filtrų sistema turi 3 sluoksnių gofruotą filtrą
Apatiniame krepšyje sumontuotas krepšelis įvairiems stalo įrankiams

 

 Aprašymas: BOSCH SPV-50E70EU
Montuojamoji indaplovė šiuolaikinei virtuvei
Montuojamoji „Bosch SPV-50E00EU“ indaplovė ne tik puikiai plauna ir džiovina indus, bet ir dera prie Jūsų virtuvės interjero, neišsiskiria iš kitų baldų.

Patobulinta plovimo priemonių funkcija „MultiTab“
Indaplovė „Bosch SPV-50E00EU“ turi funkciją „MultiTab“, todėl galite naudoti įvairias plovimo tabletes, ne tik įprastas „trys viename“. Dabar galėsite naudoti plovimo priemones, kurios tausoja Jūsų indus ir įrankius.

Vandens švaros jutiklis
Elektros energiją ir vandenį taupo vandens švaros jutiklis, kuris savarankiškai tikrina vandens skaidrumą ir nusprendžia, ar keisti jį, ar naudoti pakartotinai.

Triukšmo mažinimo sistema („Silent System“)
Su triukšmo mažinimo sistema dar patogiau galėsite naudotis programos pradžios atidėjimo funkcija. Nustatykite, kad indaplovė „Bosch SPV-50E00EU“ plautų indus naktį, ir visiškai jos negirdėsite.

Apsauga nuo pratekėjimo korpuse „Aqua control“
Indaplovėje „Bosch SPV-50E00EU“ esanti „Aqua Control“ sistema sumažina riziką, kad atsiras pratekėjimų korpuse. Jeigu reikia, blokuojamas vandens tiekimas, o indaplovėje esantis vanduo išpumpuojamas. Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: