Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
0 / 5
0 stars, based on reviews

Indaplovė Hotpoint ARISTON LTF 11H132 L EUSpeciali Kaina: 399.00 € 1377.67 Lt
399.00

Montuojamoji indaplovė šiuolaikinei virtuvei
Montuojamoji „Hotpoint-Ariston LTF-11H132 EU“ indaplovė ne tik puikiai plauna ir džiovina indus, bet ir dera prie Jūsų virtuvės interjero, neišsiskiria iš kitų baldų. 

Efektyvus vandens paskirstymas – „Zig-Zag“ 
Dėl pagerintos vandens purškimo sistemos, „Zig-Zag“, vanduo dar geriau patenka į visus indaplovės kampelius, todėl indai plaunami daug efektyviau.

Patobulinta plovimo priemonių funkcija „MultiTab“ 
Indaplovė „Hotpoint-Ariston LTF-11H132 EU“ turi funkciją „MultiTab“, todėl galite naudoti įvairias plovimo tabletes, ne tik įprastas „trys viename“. Dabar galėsite naudoti plovimo priemones, kurios tausoja Jūsų indus ir įrankius. 


Neįtikėtinai švarūs indai – programa „Hygiene“
Ši indaplovės „Hotpoint-Ariston LTF-11H132 EU“ funkcija užtikrina indų dezinfekavimą aukštesnėje temperatūroje. Ypatingai naudinga plaunant vaikiškus indus ir pjaustymo lenteles. 

Vandens švaros jutiklis
Elektros energiją ir vandenį taupo vandens švaros jutiklis, kuris savarankiškai tikrina vandens skaidrumą ir nusprendžia, ar keisti jį, ar naudoti pakartotinai. 


Triukšmo mažinimo sistema („Silent System“)
Su triukšmo mažinimo sistema dar patogiau galėsite naudotis programos pradžios atidėjimo funkcija. Nustatykite, kad indaplovė „Hotpoint-Ariston LTF-11H132 EU“ plautų indus naktį, ir visiškai jos negirdėsite.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: