Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
0 / 5
0 stars, based on reviews

Indaplovė Hotpoint ARISTON LTF 11S112 EUSpeciali Kaina: 369.00 € 1274.08 Lt
369.00

Montuojamoji indaplovė šiuolaikinei virtuvei
Montuojamoji „Hotpoint-Ariston LTF-11S112 EU“ indaplovė ne tik puikiai plauna ir džiovina indus, bet ir dera prie Jūsų virtuvės interjero, neišsiskiria iš kitų baldų. 

Efektyvus vandens paskirstymas – „Zig-Zag“ 
Dėl pagerintos vandens purškimo sistemos, „Zig-Zag“, vanduo dar geriau patenka į visus indaplovės kampelius, todėl indai plaunami daug efektyviau.


Patobulinta plovimo priemonių funkcija „MultiTab“ 
Indaplovė „Hotpoint-Ariston LTF-11S112 EU“ turi funkciją „MultiTab“, todėl galite naudoti įvairias plovimo tabletes, ne tik įprastas „trys viename“. Dabar galėsite naudoti plovimo priemones, kurios tausoja Jūsų indus ir įrankius. 

Neįtikėtinai švarūs indai – programa „Hygiene“
Ši indaplovės „Hotpoint-Ariston LTF-11S112 EU“ funkcija užtikrina indų dezinfekavimą aukštesnėje temperatūroje. Ypatingai naudinga plaunant vaikiškus indus ir pjaustymo lenteles. 


Papildomas krepšelis stalo įrankiams
Indaplovėje „Hotpoint-Ariston LTF-11S112 EU“ yra du standartiniai krepšeliai ir trečias – stalo įrankiams. Šis krepšelis taupo vietą viršutiniame ir apatiniame krepšeliuose, todėl galėsite išplauti daugiau indų. 

Triukšmo mažinimo sistema („Silent System“)
Su triukšmo mažinimo sistema dar patogiau galėsite naudotis programos pradžios atidėjimo funkcija. Nustatykite, kad indaplovė „Hotpoint-Ariston LTF-11S112 EU“ plautų indus naktį, ir visiškai jos negirdėsite.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: