Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Kokteilinė Philips HR3655/00Speciali Kaina: 121.00 €
121.00

Philips buvo įkurta 1891m., kai Gerardas Philipsas ir jo tėvas įsteigė „Philips & Co“ Nyderlanduose, kur buvo gaminamos elektros lemputės ir kiti smulkūs elektros prietaisai. Į įmonę prisijungus broliui, per keletą metų Philips tapo viena iš pirmaujančių elektros lempučių gamintojų pasaulyje. Iki šių dienų kompanija nenustojo tobulėti ir siūlo labai platų elektros gaminių pasirinkima: Garso ir vaizdo aparatūra, asmeninės priežiūros įrenginai, motinos ir vaiko priežiūros gaminiai, buitiniai prietaisai, apšvietimo prekės, kompiuteriai ir jų priedai, planšetės, telefonai. Šiandien pagrindinis Philips tikslas yra padaryti pasaulį sveikesnį ir tvaresnį naujovių diegimo dėka.

Galingas 1400 W variklis vientisesnei masei

Su mūsų 1400 W varikliu geriau susmulkinsite vaisius ir daržoves.

Pažangi „Problend 6“ 3D smulkinimo technologija

Sukūrėme „Problend 6“ 3D technologiją norėdami užtikrinti, kad visi ingredientai tirštajame kokteilyje būtų gerai susmulkinti, o vaisiuose, daržovėse ir riešutuose esančios maistinės medžiagos būtų išlaisvintos iš ląstelinės struktūros, kad kūnas jas lengvai absorbuotų.

Iki 35000 aps./min.

35000 aps./min. idealiam maišymui ir dar sveikesniems tirštiesiems kokteiliams

Rankinis režimas ir įvairūs greičiai

Nuo švelnaus maišymo minkštiems vaisiams iki galios protrūkio kietesniems vaisiams ir daržovėms. Viską reguliuojate jūs su mūsų rankiniu būdu parenkamomis kintamomis greičio parinktimis.

Iš anksto nustatyta tirštųjų kokteilių programa

Su iš anksto nustatyta tirštųjų kokteilių programa lengva tirštuosius kokteilius gaminti namuose.

Maišytuvo ąsotį galima plauti indaplovėje

Visas nuimamas „Philips“ maišytuvo dalis galima plauti indaplovėje, išskyrus ašmenis, kuriuos lengvai nuskalausite. Jei reikia, pagrindą nuvalykite šluoste.

Nuimami ašmenys, kuriuos lengva nuskalauti

Norėdami nuvalyti maišytuvo ašmenis, tiesiog išimkite juos iš maišytuvo ąsočio ir nuskalaukite. Ašmenų negalima plauti indaplovėje, kad jie neatšiptų.

2 metų garantija, galiojanti visame pasaulyje

Mėgaukitės maišytuvams teikiama 2 metų garantija, galiojančia visame pasaulyje. Garantuojame ilgalaikę kokybę ir veikimą.

Stiklinis ąsotis

Visiems patinka skanus tirštasis kokteilis! Mūsų 2 litrų talpos stiklinio ąsočio darbinis tūris yra 1,8 l, kad paruoštumėte tirštųjų kokteilių visai šeimai.

Praktiškai nesudaužomos 2 maišytuvo stiklinės iš tritano

Gaminkite tirštąjį kokteilį tiesiog stiklinėje, iš kurios galėsite gerti, ir pasiimkite jį su savimi! Prie mūsų maišytuvo pridedamos 2 tvirtos 600 ml stiklinės iš tritano, kad jose galėtumėte gaminti tirštuosius kokteilius ir jos lengvai tilptų krepšyje arba kuprinėje.

Philips HR3655/00 techniniai duomenys:

Priedai:

Ąsotis 2 stiklinės

Techninė priežiūra:

2 metų garantija, galiojanti visame pasaulyje Taip

Techniniai duomenys:

Ąsočio talpa 1,8 l Maitinimas 1400 W Maišytuvo apsisukimai per minutę (RPM) (maks.) 35000 aps./min. Įtampa 200–230 V Pagaminta Kinija

Produkto savybės:

Automatinis išjungimas Laido laikymas Galima plauti indaplovėje Integruota laido saugykla LED ekranas Pulsinis Kintantis greitis Įjungimo lemputė

Svoris ir matmenys:

Gaminio matmenys (IxPxA) 190 x 176 x 425 mm

Apdaila:

Tvirtas ąsotis Stiklas Pagrindinio korpuso medžiaga Metalas 

Kokteilinė Philips HR3655/00 - praktiško dizaino kokteilinė padės lengvai ir greitai paruošti mėgstamus kokteilius Jums ir Jūsų šeimai. Įsigykite gera kaina internetu jau dabar!

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: