Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
0 / 5
0 stars, based on reviews

Lyginimo sistema BOSCH TDS6041Speciali Kaina: 185.00 €
185.00

BOSCH yra pasaulyje pirmaujanti buitinės technikos gamintoja. Įmonės strateginis tikslas yra kurti sprendimus skaitmenizuotam gyvenimui, ir gerinti gyvenimo kokybę visame pasaulyje savo gaminiais ir paslaugomis, kurios yra inovatyvios ir kelia entuziazmą. Kompanijos ateities augimo pagrindas yra jos stiprybė kuriant inovacijas.

Savybės:

EasyComfort: didžiausiam patogumui. Nereikia jokių temperatūros nustatymų. Dėl to lyginimas tampa itin patogiu. CeraniumGlissée Pro itin lengvai slystantis bei įbrėžimams atsparus lygintuvo padas lygina nepriekaištingai akimirksniu. SecureLock sistema: Patogiai užfiksuoja lygintuvą transportuojant ar laikymui. Ultimate380 PulseSteam: galinga garų srovė kad garai geriau prasiskverbtų į audinį - trys intensyvūs garų pliūpsniai iki 380 g. Calc'nClean Perfect: aukštos klasės valymo sistema – pirmoji, skirta ir garų stoties ir lygintuvo valymui.

Techniniai duomenys:

Garo slėgis: 5.8 bar su apsaugos sistema Giliai prasiskverbiantis garas dėka 3 intensyvaus garo srautų 380 G Nuolatinio garo srovės kiekis: 120 g/min Galia: 2400 W maks. CeraniumGlissée Prolygintuvo dugnas: puikiai slysta ir yra atsparus įbrėžimams Pasiruošta darbui per 2 min "eco"-mygtukas: energijos sąnaudos mažesnės iki 20 % ir vandens sąnaudos mažesnės iki 30 % i-Temp funkcija: ideali temperatūros ir garų srauto kombinacija tinka visiems audinių tipams Calc'nClean Perfect: aukštos klasės valymo sistema – pirmoji, skirta ir garų stoties ir lygintuvo valymui. „calc'nClean Plus“ funkcijos laikmatis: priminimas, kada reikia išvalyti nukalkinimo angą Didelė vandens talpa: 1.5 Vertikalaus garo srautas: 120 g/min Indikatoriai: vandens rezervuaras tuščias, garas paruoštas lyginimui SecureLock System: Lygintuvas užfiksuojamas prie lyginimo sistemos patogiam nešimui, laikymui bei papildomam saugumui Automatinis apsauginis išsijungimas saugumui ir energijos taupymui

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: