Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
3.3 / 5
3.3 stars, based on 12 reviews

Lyginimo sistema HOOVER SRD4108Speciali Kaina: 219.00 €
219.00

Hoover yra kokybės, modernaus dizaino, praktiško ir nesudėtingo naudojimo garantija. Hoover produkcija kuriama naudojant naujausias technologijas, kad palengvintų kasdienius Jūsų rūpesčius. Be to, Hoover naudojamos technologijos ne tik išsprendžia šiandien kylančias problemas, jos numato ir ateities poreikius.

"IronSpeed ​​SRD4108" yra sukurtas taip, kad jūsų lyginimas būtų dar greitesnis. Garų slėgis ir naujoviškos multi-garų technologijos, užtikrina galingą garą, kas garantuoja geriausią lyginimo našumą ir ilgaamžiškumą.

HOOVER SRD4108:

Galingumas 2100 W Išeiga: 120 g / min. Valymo sistema, apsauganti drabužius nuo vandens išsiliejimo. Pašilimo  2 min. Nuolatinis užpildymas. 5 bar slėgis. Aukštesnis baro slėgis generuoja daugiau garo, kuris pašalina raukšles greičiau ir su mažesnėmis pastangomis. Iš anksto nustatytos programos sintetika, šilko vata, medvilniniai audiniai. Temperatūros parengties indikatorius. Perspėjimas apie sausą baką. Nuimamas vandens rezervuaras. Kintamo garo funkcija leidžia reguliuoti garų srauto drėgmę, kryptį ir galingumą. Garo paruošimo indikatorius. Automatinio išjungimo funkcija. Vandens bako talpa: 1L. Svoris: 6,3 kg. Laidojimo saugykla. Minkšta rankena. Saugos užrakto sistema. 2 m maitinimo laidas. EAN: 8016361836501.

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: