Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
Lyginimo sistema PHILIPS GC7051
12%
12%
0 / 5
0 stars, based on reviews

Lyginimo sistema PHILIPS GC7051Kaina: 198.00 €
Speciali Kaina: 175.00 €
Sutaupyk: 23.00 €
198.00

Philips visame pasaulyje garsi bei pripažinta olandų kompanija, jos šūkis: "Išmаnumas ir paprastumas". Taikant šį moto, buvo sukurti ir kavos aparatai, kuriuose naudojamos naujausios technologijos, kuriomis lengva bei paprasta naudotis.

Didelis vandens bakelis ilgesniam nepertraukiamam naudojimui. Bakelis yra ypač didelės 2 l talpos, todėl galėsite nepertraukiamai naudoti iki 2 valandų ir nereikės pripildyti bakelio. Be to, jis yra permatomas, tad galėsite lengvai matyti bakelį 360° ir žinosite, kiek vandens liko, kad galėtumėte nuolat veiksmingai generuoti garus. Jei reikės papildyti, lygintuvas su garų generatoriumi turi didelę pripildymo angą, per kurią lengvai pripildysite vandens bakelį po kranu arba iš ąsočio, arba butelio bet kuriuo metu lygindami

Taupykite energiją naudodami ECO režimą. Naudodami ECO režimą galite lyginti kokybiškai ir taupyti energiją. Įjungus ECO režimą naudojamas mažesnis garų kiekis, tačiau jo pakanka, kad galėtumėte išlyginti visus drabužius.

Lengvas ir kompaktiško dydžio, kad būtų paprasta laikyti. Dėl revoliucinės „ProVelocity“ technologijos galėjome sukurti kompaktiškesnį nei kada anksčiau garų generatorių. Mažesnio dydžio prietaisas puikiai tinka ant lyginimo lentos, jį patogu ir lengva nešti. Be to, lygintuvas su garų generatoriumi užims kur kas mažiau vietos laikant.

Lyginkite džinsus ir šilką nekeisdami temperatūros nustatymų. Pritaikius „OptimalTEMP“ technologiją nebereikia keisti temperatūros nustatymų, laukti, kol temperatūra bus tinkama arba rūšiuoti drabužių. Dėl tobulo temperatūros ir nuolatinio garų srauto derino galite lyginti džinsus ir šilką nesudegindami audinių.

Saugu palikti įkaitusį lygintuvo padą ant lyginimo lentos. Pažangi „OptimalTEMP“ technologija apsaugo audinius nuo sudeginimo. Lygindami galite būti ramūs, nes net ant medvilniniu audiniu dengtos lyginimo lentos paliktas karštas lygintuvas nepadarys jokios žalos. Tai taip pat padeda sumažinti riešo nuovargį lyginant, nes jums nebereikia taip dažnai pakelti lygintuvo, kad pastatytumėte jį ant jo pagrindo

Saugumą ir energijos taupymą užtikrina automatinis apsauginis išjungimas. Automatinio apsauginio išjungimo funkcija automatiškai išjungia lygintuvą su garų generatoriumi, jei jis nenaudojamas kelias minutes. Tai padeda taupyti energiją ir užtikrina saugumą, o jums nereikia nerimauti.

Integruota lengvo valymo sistema pailgina prietaiso naudojimo laiką. Reguliarus kalkių šalinimas padeda apsaugoti lygintuvą ir užtikrina garų funkcijos veikimą. Išmanioji kalkių šalinimo sistema yra integruota kalkių šalinimo ir valymo funkcija, užtikrinant ilgą lygintuvo garų generatoriaus veikimą. Lygintuvas indikatoriais ir garsu primins jums, kada reikia atlikti valymo ir kalkių šalinimo procedūrą. Padėkite lygintuvą ant išmaniosios kalkių šalinimo sistemos indo ir pradėkite procesą. Nešvaraus vandens ir kalkių surinkimo procedūra trunka apie 2 minutes. Jai pasibaigus garų generatorius pyptelės vieną kartą, taip pranešdamas, kad jį vėl galima naudoti.

„Philips“ sukurtas geriausiai slystantis ir įbrėžimams atsparus padas. „SteamGlide Plus“ keramine danga dengtas padas yra labai patvarus ir nelimpantis. Dėl integruoto titano oksido sluoksnio šis padas itin gerai slysta.

Išbandė ir patvirtino nepriklausomi audinių ekspertai. Šio lygintuvo nepriekaištingas lyginimo savybes išbandė ir patvirtino nepriklausomi audinių ekspertų institutai, tokie kaip DWI, IWTO, „Woolmark“. „Woolmark Apparel Care“ programa padeda vartotojams atpažinti kokybiškus skalbimo gaminius, kurių naudojimas su vilnoniais gaminiais yra patvirtintas „The Woolmark Company“. Iki šiol „Philips“ su „OptimalTEMP“ technologija buvo vienintelis prekių ženklas, kuriam „Woolmark“ suteikė „Gold“ standartą. Galite būti tikri, jog „Woolmark“ patvirtinti vilnos ir vilnonių drabužių priežiūros produktai idealiai tinka visiems vilnos gaminiams.

Galingas garų srautas efektyviai pašalina raukšles. Pritaikius šias pažangias technologijas lyginimas tapo daug greitesnis. Galingas nuolatinis garų srautas įveikia net sunkiai išlyginamas raukšles, greitai ir lengvai lygina storesnius audinius. Be to, prireikus galima pasinaudoti papildomu garų pliūpsniu. Tai ypač naudinga taikant vertikalų lyginimą garais arba bandant išlyginti sunkiai įveikiamas raukšles.

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

 


 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: