Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
2.7 / 5
2.7 stars, based on 3 reviews

Lyginimo sistema PHILIPS GC7710/20Speciali Kaina: 153.00 €
153.00

Philips visame pasaulyje garsi bei pripažinta olandų kompanija, jos šūkis: "Išmаnumas ir paprastumas". Taikant šį moto, buvo sukurti ir kavos aparatai, kuriuose naudojamos naujausios technologijos, kuriomis lengva bei paprasta naudotis. 

Savybės:

Lyginimo trukmę gerokai sutrumpinti padeda didelis nuimamas vandens bakelis, kurį lengva pripildyti ir kuris užtikrina didelį garų srautą. Dėl „SteamGlide Ceramic“ pado plokštės lyginti bus labai patogu. Lygintuvas su garų generatoriumi turi saugų nešimo užraktą. Galite padėti lygintuvą ant pagrindo taip jį padarydami saugesniu bei sumažindami galimybę pašaliniams prisiliesti prie karšto pado. Garų generatorių taip pat yra lengva nešti. Jūsų garus generuojantis lygintuvas yra pritaikytas naudoti vandenį iš čiaupo. Jei lyginant bakelyje pasibaigia vanduo, nieko nelaukdami ir neišjungdami prietaiso galite lengvai jį pripildyti vandeniu iš čiaupo. Išmani kalkių šalinimo sistema – tai integruota nuosėdų šalinimo ir valymo funkcija, kuri apsaugo jūsų prietaisą. Siekiant užtikrinti optimalų garų tiekimą, ilgą prietaiso eksploatavimą ir išvengti baltų nuosėdų, lygintuvas su garų generatoriumi primins jums, kada reikia atlikti kalkių šalinimo procedūrą. Kad būtų dar patogiau, visuomet būtina naudoti kartu su prietaisu gautą išmaniosios kalkių šalinimo sistemos indą. Kuo daugiau garų, tuo greičiau išlyginsite. Nepertraukiamai generuojamas galingas garas giliai įsiskverbia į drabužius, todėl išlyginsite geriau ir greičiau. Garų kiekis reguliuojamas pagal poreikį.

Techniniai duomenys::

Garų padidinimas 250 g Slėgis 5,5 baro Išimamas vandens bakelis Taip Vandens bakelio talpa 2200 ml Nešimo užraktas Transportavimui ir saugumui

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: