Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
Lyginimo sistema PHILIPS GC7833/80
10%
10%
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Lyginimo sistema PHILIPS GC7833/80Kaina: 189.00 €
Speciali Kaina: 170.00 €
Sutaupyk: 19.00 €
189.00

Philips visame pasaulyje garsi bei pripažinta olandų kompanija, jos šūkis: "Išmаnumas ir paprastumas". Taikant šį moto, buvo sukurti ir kavos aparatai, kuriuose naudojamos naujausios technologijos, kuriomis lengva bei paprasta naudotis.

Savybės:

Lyginkite viską – nuo šilko iki džinso – nereguliuodami temperatūros. Dėl „OptimalTEMP“ technologijos nereikia ratuko arba nustatymų. Daugiau nebereikia rūšiuoti skalbinių arba laukti, kol įkais arba atvės lygintuvas. Esate pasiruošę bet kada lyginti bet kokį audinį. Dėl „OptimalTEMP“ technologijos užtikriname, kad su šiuo lygintuvu nesudeginsite jokio lyginamo audinio. Net galite jį palikti padu pastatytą ant drabužių arba lyginimo lentos. Nesudegs, neblizgės. Užtikriname. Mūsų išskirtinis „SteamGlide Plus“ lygintuvo padas, turintis pažangų titano sluoksnį ir 6 sluoksnių dangą, geriausiai slysta bet kuriuo audiniu. Nelimpantis, atsparus įbrėžimams ir lengvai valomas. Saugiai prikabinkite lygintuvą prie pagrindo ir lengvai neškite namuose, taip sumažindami riziką, kad netyčia palieskite karštą lygintuvo padą. Automatinio išsijungimo funkcija automatiškai išjungia lygintuvą su garų generatoriumi, jei jis nenaudojamas kelias minutes. Tai padeda taupyti energiją ir jums nereikia nerimauti. „Woolmark Gold“ patvirtinamuoju ženklu užtikrinama, kad produktą saugu naudoti su visais ir bet kokiais vilnos audiniais. Mūsų garų lygintuvai su „OptimalTEMP“ technologija yra pirmieji ir vieninteliai lygintuvai iš visų prekių ženklų, kurie nusipelnė tokio lygio pažymėjimo. Galingi, nuolat sklindantys garai lengvai išlygina net storiausius audinius. Stebėkite, kaip sunkiai lyginamos raukšlės nyksta panaudojus papildomą garų srautą ten, kur jo reikia. Papildomi garai idealiai tinka lyginant vertikaliai, taip pat norint atgaivinti drabužius ir užuolaidas. Padarykite taip, kad sklistų galingi kaip niekad garai, ir prailginkite lygintuvo eksploatavimo laiką su „Smart Calc Clean“ – mūsų įmontuota nukalkinimo ir valymo sistema. Lygintuvas perspės, kada laikas jį išvalyti.

Techniniai duomenys:

Apsauga nuo sudeginimo Taip Nereikia nustatyti temperatūros Taip Slėgis maks. 6 barų siurblio slėgis Garų padidinimas Iki 350 g Vandens bakelio talpa 1500 ml Nešimo užraktas Transportavimui ir saugumui Lygintuvo svoris 1,2 kg Nuosėdų šalinimas ir valymas Išmanus kalkių valymas Automatinis apsauginis išjungimas Taip

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: