Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
Lyginimo sistema PHILIPS GC8735/80
6%
6%
  
4 / 5
4 stars, based on 3 reviews

Lyginimo sistema PHILIPS GC8735/80Kaina: 249.00 € 859.75 Lt
Speciali Kaina: 235.00 € 811.41 Lt
Sutaupyk: 14.00 € 48.34 Lt
249.00

Philips visame pasaulyje garsi bei pripažinta olandų kompanija, jos šūkis: "Išmаnumas ir paprastumas". Taikant šį moto, buvo sukurti ir kavos aparatai, kuriuose naudojamos naujausios technologijos, kuriomis lengva bei paprasta naudotis.

Savybės:

Nuimamą vandens bakelį galima bet kada lengvai pripildyti neišjungiant prietaiso. Per didelę pripildymo angą galite lengvai pripildyti indą iš čiaupo tekančiu vandeniu. Pripildę 1,8 l talpos indą galėsite lyginti be pertraukos iki 2 valandų, nepapildydami vandens bakelio. Dėl ergonomiškos formos paminkštintos rankenos garų generatorių labai patogu naudoti. Rankenos viršus yra padengtas itin minkšta medžiaga, o unikalus šios medžiagos raštas užtikrina itin tvirtą suėmimą. Dėl visų šių savybių lyginant daug maloniau laikyti lygintuvą. Pritaikę pažangią „ProVelocity“ technologiją sukūrėme galingą lygintuvą su garų generatoriumi, kuris daug lengvesnis už įprastus modelius. Jis stabiliau stovi ant lyginimo lentos ir jį daug lengviau pernešti iš vienos vietos į kitą. Pritaikius „OptimalTEMP“ technologiją nebereikia keisti temperatūros nustatymų, laukti, kol temperatūra bus tinkama arba rūšiuoti drabužių. Dėl tobulo temperatūros ir nuolatinio garų srauto derino galite lyginti džinsus ir šilką nesudegindami audinių.. Lygintuve su garų generatoriumi yra saugus nešimo užraktas, kuris patikimai pritvirtina lygintuvą prie pagrindo, kad nešant jis nenuslystų ir niekas negalėtų prisiliesti prie karšto jo pado. Taip užtikrinamas saugus lygintuvo pernešimas iš vienos vietos į kitą. Pažangi „OptimalTEMP“ technologija apsaugo audinius nuo sudeginimo. Lygindami galite būti ramūs, nes net ant medvilniniu audiniu dengtos lyginimo lentos paliktas karštas lygintuvas nepadarys jokios žalos. Tai taip pat padeda sumažinti riešo nuovargį lyginant, nes jums nebereikia taip dažnai pakelti lygintuvo, kad pastatytumėte jį ant jo pagrindo. Automatinio apsauginio išjungimo funkcija automatiškai išjungia lygintuvą su garų generatoriumi, jei jis nenaudojamas kelias minutes. Tai padeda taupyti energiją ir užtikrina saugumą, o jums nereikia nerimauti. Reguliarus kalkių šalinimas padeda apsaugoti lygintuvą ir užtikrina garų funkcijos veikimą. Išmanioji kalkių šalinimo sistema yra integruota kalkių šalinimo ir valymo funkcija, užtikrinant ilgą lygintuvo garų generatoriaus veikimą. Lygintuvas indikatoriais ir garsu primins jums, kada reikia atlikti valymo ir kalkių šalinimo procedūrą. Padėkite lygintuvą ant išmaniosios kalkių šalinimo sistemos indo ir pradėkite procesą. Nešvaraus vandens ir kalkių surinkimo procedūra trunka apie 2 minutes. Jai pasibaigus garų generatorius pyptelės vieną kartą, taip pranešdamas, kad jį vėl galima naudoti.

Techniniai duomenys:

Apsauga nuo sudeginimo Taip Slėgis Maks. 6,5 baro slėgis Garų padidinimas Iki 420 g Išimamas vandens bakelis Taip Nešimo užraktas Transportavimui ir saugumui Lygintuvo svoris 1,22 kg Nuosėdų šalinimas ir valymas Išmanus kalkių valymas Automatinis apsauginis išjungimas Taip

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: