Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
Rankinis drabužių garintuvas Princess  Foldable Garment Steamer
27%
27%
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Rankinis drabužių garintuvas Princess Foldable Garment SteamerKaina: 55.00 €
Speciali Kaina: 39.99 €
Sutaupyk: 15.01 €
55.00

Įsitikinkite, kad visada atrodote prižiūrimi, vilkėdami drabužius su rankiniu drabužių garintuvu „Princess 332853“. Net drabužiai, kurie iš tavo lagamino atrodo visi raukšlėti ir aptempti, gali būti labai greitai atnaujinami juos garinant. Jūs netgi galite pridėti savo mėgstamą aromatą ir purkšti jį ant savo drabužių. Atidžiai žiūrėkite į visus svarbius susitikimus ar vakarus.

 Garai taip pat pašalina blogus kvapus, todėl nereikia skalbti subtilių drabužių per skalbimo ciklą. Galiausiai, kadangi garai yra gana karšti, jie taip pat pašalina 99% visų bakterijų ir dulkių erkučių. Puikiai tinka, jei mėgstate vintažinius drabužius arba esate jautrus dulkių erkutėms. Jauskitės gaiviai ir išeikite pasitikėdami savimi.

Nuolatinis reguliuojamas garų tiekimas
Dar subtilesnius audinius galima nuvalyti garintuvu „Princess Garment“. Rankiniame garintuve yra du skirtingi garų nustatymai, todėl jūs netgi galite garinti audiniais, tokiais kaip vilna ir šilkas. Drabužių garintuvas pasiekia puikią temperatūrą garui per 30 sekundžių, o nepertraukiamai garuodamas tereikia padaryti garų mygtuką.

Sulankstoma rankena ir kvepalų antgalis
„Princess“ rankinis drabužių garintuvas yra ypač išvystytas, todėl jūs galite lengvai jį nešti į savo lagamine. Tiesiog jums reikia supakuoti garintuvą ir atnaujinti drabužius, jei jums reikia eiti tiesiai iš lėktuvo į susitikimą. Įdėdami savo mėgstamus kvepalus į pridedamą kvepalų antgalį, jūs netgi galite suteikti savo drabužiams kvapą taip pat, kaip jūs patys. Po naudojimo tiesiog sulankstykite rankeną ir padėkite atgal.

Su šepetėlių priedais paltams ir apmušalams
Garlaivis „Princess Garment“ tiekiamas su dviem nuimamais šepetėlių priedais. Tą, kurį galite naudoti garinti storesnius audinius, tokius kaip chalatai ir apmušalai. Puiku, jei žiemą nenešiojate žieminių paltų arba galite šiek tiek atsigaivinti, kai vėl ateina žiema. Kvapų purkštukų priedai paskleis mėgstamą aromatą.

Pašalina 99% visų bakterijų Vietos, kuriose kaupiasi daug bakterijų ir kurias sunku išvalyti. Garintuvas „Princess“ daro tai lengvu darbu. Karštas garas užmuša beveik visas bakterijas ir atsikrato net nuo stipriausiai kvepiančių šunų kvapų. Drabužių garintuvas nustoja veikti po 8 minučių automatiškai.

Kas yra dėžutėje:
Garintuvas Princess, kailio šepetėlio tvirtinimas, kvepalų antgalis, naudojimo instrukcija

Pagaminta : OLANDIJOJE

Talpa - 110 MlTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: