Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
Rankinis drabužių garintuvas Princess 332846 Handheld Garment Steamer
19%
19%
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Rankinis drabužių garintuvas Princess 332846 Handheld Garment SteamerKaina: 48.00 €
Speciali Kaina: 39.00 €
Sutaupyk: 9.00 €
48.00

. Šis rankinis drabužių garintuvas generuoja karštą garą, kuris lygina raukšles, todėl jūsų drabužiai ir net jūsų apmušalai per kelias minutes atrodys gaivūs. Garai taip pat pašalina blogus kvapus.. Galiausiai, kadangi garai yra gana karšti, jie taip pat pašalina 99% visų bakterijų ir dulkių erkučių. Puikiai tinka, jei mėgstate vintažinius drabužius arba esate jautrus dulkių erkutėms. Jauskitės gaiviai ir išeikite pasitikėdami savimi.

Nuolatinis reguliuojamas garų tiekimas
Dar subtilesnius audinius galima nuvalyti naudojant „Princess Garment Steamer“. Rankiniame garintuve  yra du skirtingi garo nustatymai, todėl jūs netgi galite garinti audiniais, tokius  kaip vilna ir šilkas. Drabužių garintuvas pasiekia puikią temperatūrą garui per 40 sekundžių, o nepertraukiamai garuodamas viskas, ką jums reikia padaryti, tai užrakinti garo mygtuką.

Novatoriškas vandens butelių adapteris
Nuimamo vandens rezervuaro tūris yra 260 ml, jo pakanka garuoti mažiausiai 5 minutes. Be to, jūs taip pat gaunate naujovišką adapterį, leidžiantį bet kokį vandens buteliuką pritvirtinti prie rankinių drabužių garintuvo. Puikiai tinka, jei „Princess Garment Steamer“ norite pasiimti su savimi į komandiruotę ar atostogas. Jums nereikia pilti vandens rezervuaro, tiesiog naudokite vandens butelį, kurį galite nusipirkti atvykę.

Su teptuku, skirtu paltams ir apmušalams „Princess Garment“ turi nuimamą šepetėlio priedą, kurį galite naudoti garindami storesnius audinius, tokius kaip chalatai ir apmušalai. Puiku, jei žiemą nenešiojate žieminių paltų arba galite šiek tiek atsigaivinti, kai vėl ateina žiema. Šepetėlio priedai taip pat turi depiliarą, kuris pašalins visus mažus plaukus ir dulkių daleles.

Pašalina 99% visų bakterijų
 gyvūnai, pagalvės ir šunų lovos. Vietos, kuriose kaupiasi daug bakterijų ir kurias sunku išvalyti. Garintuvas „Princess “ daro tai lengvu darbu. Karštas garas užmuša beveik visas bakterijas ir atsikrato net pačių stipriausių kvapo šunų kvapų. Drabužių garintuvas nustoja veikti po 8 minučių automatiškai, todėl jis yra saugus ir mums.

Kas yra dėžutėje:
Garintuvas „ Princess“, šepetėlio priedas, vandens butelių adapteris, naudojimo instrukcija

Priežastys, dėl kurių verta pasirinkti „Princess Garment Steamer“:

Raukšlės dingsta prieš jūsų akis, todėl jums nebereikės lyginti
Dėl karšto garo drabužiai neatsiranda raukšlių, kvapų ir bakterijų
Įkaista per 40 sekundžių, kad galėtumėte greitai pradėti garinti
Naujoviško adapterio dėka vandens butelius taip pat galite naudoti kaip vandens rezervuarą, taigi garlaivis tilps į bet kurį lagaminą
Užmuša 99% visų bakterijų ir dulkių erkučių, todėl jūsų drabužiai, įdaryti gyvūnai ir apmušalai yra švieži ir švarūs

Idealiai tinka garinti - drabužiams, užuolaidoms, baldams, baldams, apmušalamsTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: