Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Orkaitė Electrolux EOB43410OXSpeciali Kaina: 218.00 € 752.71 Lt
218.00

Orkaitė yra 74 litrų talpos, turi pačią didžiausią kepimo skardą ir iki devynių lentynų aukščio padėčių. Konfigūruokite orkaitės vidinę erdvę sau tinkamiausiu būdu.

Šioje orkaitėje nesvarbu, kurioje jos vietoje dėsite savo patiekalą. Dėl itin didelio ventiliatoriaus, pasižyminčio nauja oro nukreipimo konstrukcija, patiekalai kepa visiškai vienodai, nesvarbu kurioje orkaitės vietoje jie yra. Dėl to viskas tampa žymiai paprasčiau, kai tikrai privalote išnaudoti kiekvieną orkaitės colį.

Ši orkaitė energiją naudoja 20% efektyviau nei A klasės energijos efektyvumo prietaisai. Tai todėl, kad jos vidus labai gerai izoliuotas ir šiluma negali išeiti lauk. Tokiu būdu orkaitė gali palaikyti kepimo temperatūrą, naudodama žymiai mažiau energijos.Paprastas valdymas naudojant sukamas rankenėles ir kepimo pradžios bei pabaigos nuostatas.

Galite tiesiogiai viską kontroliuoti, gamindami bet kurį iš savo mėgstamų patiekalų. Spauskite mygtukus, kad nustatytumėte kepimo pradžią ir pabaigą, o taip pat ir trukmę. Sukite ištraukiamas rankenėles, kad nustatytumėte temperatūrą ir įjungtumėte vieną iš daugelio kepimo režimų. Jūsų pasirinktos nuostatos bus rodomos diodinio apšvietimo ekrane. O kai orkaitę išjungsite, ekrane bus rodomas laikas. 

Orkaitė Electrolux EOB43410OX 

Orkaitės talpa 74 Riebalų filtras Nėra Durelių stiklas Dvigubas Savaiminio išsivalymo sistema nėra Laikmatis Elektroninis Orkaitės tipas elektrinė Orkaitės funkcijos apatinis + viršutinis kaitinimas, apšvietimas, kepintuvas, ventiliatorius, ventiliatorius+ žiedinis kaitinimas, ventiliatorius+ žiedinis kaitinimas+ apatinis kaitinimas, viršutinis kaitinimas, viršutinis kaitinimas + ventiliatorius Orkaitės apšvietimas 1 Montavimo tipas įmontuojama Orkaitės požymis Savarankiška Ekranas elektroninis Valdymas Elektroninis su įspaudžiamomis rankenėlėmis Matmenys AxPxG 59,4x59,4x56,8 Energijos sąnaudų klasė A-20% Funkcijų skaičius 8 Užraktas nuo vaikų yra


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: