Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
0 / 5
0 stars, based on reviews

Orkaitė Whirlpool AKP 786 IXSpeciali Kaina: 229.00 € 790.69 Lt
229.00

Elektrinė orkaitė su konvekcija
Dėl konvekcijos orkaitėje „WHIRLPOOL AKP-786 IX“ galite tolygiai ir greitai iškepti sultingą mėsą (lyg ant iešmo), įvairius pyragus, o taip pat – kepti šiuos abu patiekalus vienu metu, skirtingose orkaitės lentynose. Ventiliatorius tolygiai paskirsto karštį visoje orkaitėje, todėl galima ne tik gaminti įvairius patiekalus, bet ir atšildyti, džiovinti maisto produktus. Šią orkaitę galima montuoti drauge su elektrine arba dujine kaitlente ir ji puikiai atrodys Jūsų virtuvės interjere.

Grilis
„WHIRLPOOL AKP-786 IX“ orkaitėje įjunkite grilį ir namuose lyg ant žarijų galėsite gaminti mėgstamus didkepsnius, žuvį ar daržoves. Aukšta temperatūra patiekalą veikia iš viršaus, todėl jis išlieka minkštas ir sultingas viduje, bet iškepęs, su traškia plutele išorėje.

Savaiminis katalitinis išsivalymas
„WHIRLPOOL AKP-786 IX“ orkaitės kameros sienelės padengtos poringu emaliu, kuriame yra specialios cheminės medžiagos (katalizatoriaus), kuri, esant nedidelei temperatūrai, skaldo riebalus ir verčia juos vandeniu, anglies dvideginiu ir kitomis lengvomis medžiagomis. Išsivalymo procesas vyksta tuo pat metu kaip ir maisto ruošimas, o orkaitei ataušus, Jūs lengvai ją išblizginsite drėgna šluoste.

Jutiklinis valdymas + sukamieji reguliatoriai
„WHIRLPOOL AKP-786 IX“ orkaitė valdoma jutikliniu būdu – prietaisą valdysite lengvai paspausdami priekiniame valdymo skydelyje esančius simbolius. O patogiomis sukamosiomis rankenėlėmis bus lengva keisti temperatūros ir gaminimo režimų nustatymus. 

Teleskopiniai bėgeliai
Orkaitėje „WHIRLPOOL AKP-786 IX“ įrengti vieno lygio teleskopiniai bėgeliai, todėl nebebijosite nusideginti palietę orkaitę ar kepimo skardą, kai norėsite išimti patiekalą arba tikrinsite, kaip jis kepa. Dėl teleskopinių bėgelių (pavažų) kepimo skardas galima ištraukti viename lygyje su atidarytomis durelėmis, todėl patiekalas bus tiesiai priešais Jus.

Elektroninis laikmatis
Dėl „WHIRLPOOL AKP-786 IX“ orkaitėje esančio elektroninio laikmačio nebereikia nuolatos dirsčioti į laikrodį ir skaičiuoti minučių. Laikmatis praneš, kai maisto gaminimas bus baigtas. 

 

MATMENYS AXPXG 59,5 x 59,5 x 54,2 cm ENERGIJOS KLASĖ A TALPA 65 l KEPIMO FUNKCIJŲ SKAIČIUS 8 TELESKOPINIAI BĖGELIAI Yra (1 lygio) MĖSOS TERMOMETRAS Nėra SAVAIMINIS IŠSIVALYMAS (PIROLIZĖ) Nėra ŠVELNUS ORKAITĖS DURŲ UŽDARYMAS Nėra VALDYMAS Įspaudžiamos rankenėlės KOMPLEKTACIJA Gili kepimo skarda, universali kepimo skarda, grotelės. GARANTIJA (MĖN) 24 mėn.

PAPILDOMA INFORMACIJA Smart Clean - valymo sistema, pasitelkiant garus atitirpinami prie orkaitės sienų prilipę nešvarumai, kuriuos vėliau lengva nuvalyti kempinėle. Dvigubas durelių stiklas, apsauga nuo vaikų veiksmų, elektroninis laikmatis, vidaus apšvietimas, ekranėlis.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: