Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Oro drėkintuvas-valytuvas Dyson Pure CoolSpeciali Kaina: 477.00 €
477.00

DYSON kompanijos istorija prasidėjo, kai jos įkūrėjas James Dyson 1978 m. nusivylė dulkių surbliu, kuris prarado siurbimo galią ir tada pradėjo konstruoti savo dulkių siurblį. Pirmasis J. Dyson siurblys buvo parduotas Japonijoje, kaip aukštų technoloijų prietaisas namams. Po sėkmingų pardavimų, J. Dyson jau galėjo įkurti savo nuosavą kompaniją ir 1993 m. atidarė nuosavą tyrimų centrą bei gamyklą ir užsiėmė naujausio dulkių siurblio kūrimu – tokiu, kuris sugebėtų sulaikyti net ir smulkiausias dulkių daleles. Šiandien Dyson gaminiai parduodami daugiau nei 65 pasaulio šalyse. Dyson – tai nuolatos auganti inžinierių ir mokslininkų komanda, kuri nuolat siūlo daugiau idėjų ir išradimų.

Savybės:

Patentuota „Air MultiplierTM “ technologija. Oro srautas prietaiso viduje įtraukia aplinkos orą ir jį sustiprina. Susidaro tolygus, malonus oro srautas – kitaip nei įprastuose ventiliatoriuose. Tylesnis. 60 % tylesnis nei ankstesni modeliai. 10 % mažesnės energijos sąnaudos. Stipresnis oro srautas ir mažesnės energijos sąnaudos, lyginant su ankstesniais modeliais. Nuotolinio valdymo pultas. 10 tikslių oro srauto nustatymų. Magnetinis nuotolinio valdymo pulto laikiklis ant korpuso. Laikmačio funkcija. Prietaisas iššijungia automatišškai pasibaigus nustatytam laikui. Tikslaus nustatymo galimybės. Paprastas oro srauto reguliavimas pakreipiant ar pasukant ventiliatoriaus korpusą. Saugu ir paprasta valyti. Nėra grotelių ar greitai besisukančio ventiliatoriaus. 

Techniniai duomenys:

Variklio galia 56 vatai Budėjimo režimo galia < 0,5 vato Oro srauto našumas (maks.) 500 litrų/sek. Oro srauto greitis 3 m/sek. Nuotolinio valdymo pultas Taip Laikmatis - Taip Intervalai 15, 30, 45 min./1-9 val. Kampinis judėjimas 70 °C Matmenys 1010 x 190 x 230 mm

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: