Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
  
2 / 5
2 stars, based on 1 reviews

Oro valytuvas Meaco CA-HEPA 47x5Speciali Kaina: 199.00 €
199.00

MEACO CA-HEPA 47x5 oro valytuvas yra kompaktiškas, bet pakankamai efektyvus. Prietaisas specialiai sukurtas naudoti gyvenamosiose patalpose (viename kambaryje ar 1 kambario bute), mažuose ofisuose ar kitose patalpose iki 30kv.m. Dėka tylaus veikimo oro valytuvą galite palikti veikiantį visą naktį ir nesijaudinant dėl trukdymo miegui.

Prietaise esantis plaunamas priešfiltris valo orą nuo stambių ore esančių svetimkūnių, HEPA filtras valo smulkiausias daleles esančias ore, toliau esantis 130g., aktyvios anglies filtras naikina ore esančius kvapus, specialus PCO filtras kartu su UV spindulių lempa naikina bakterijas, virusus ir mikrobus, ir galiausiai paskutinė oro gerinimo priemonė yra integruotas oro jonizatorius, kuris išelektrina patalpos orą.

MEACO CA-HEPA 47x5 oro valytuvas turi tris ventiliatoriaus veikimo greičius, o maksimalus oro srautas - 236 m3/val. Tai leidžia oro valytuvą naudoti patalpose iki 30 m2. Šis kompaktiškas, efektyvus ir stilingas oro valytuvas išvalys orą nuo dulkių, dulkių erkučių, žiedadulkių, pelėsio sporų, bakterijų, gyvūnų pleiskanų, išmetamųjų dujų, tabako dūmų, radono ir kitų kenksmingų dalelių. Dėka nedidelių energijos sąnaudų ir nedidelio garso lygio galite palikti oro valytuvą įjungtą visai dienai, netgi nakčiai arba tada kai išvykstate iš namų ar ofiso. Tokiu būdu Jūs visuomet išlaikysite patalpų orą sveiką, nesijaudindami dėl triukšmo ar didelių sąskaitų už elektrą.

Prietaiso aktyvios anglies filtras turi savyje apie 130g aktyvios anglies. Pagal standartinius skaičiavimus, vienos cigaretės dūmų kvapui neutralizuoti reikalinga apie 1 gramas aktyvios anglies!Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: