Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
0 / 5
0 stars, based on reviews

Oro valytuvas Wood's AL 310Speciali Kaina: 549.00 €
549.00

Savybės:

Wood's AL 310 yra kompaktiškas ypatingai tylus oro valytuvas. Dėl mažų energijos sąnaudų ir tylaus veikimo šis oro valytuvas yra tobulas pasirinkimas naudoti gyvenamosiose patalpose ar konkrečiai miegamojo kambaryje. Patentuotas Aktyvus Jonizuotas HEPA filtras užtikrina didelį oro srautą ir aukščiausio lygmens oro valymą, naudodamas mažai energijos ir nekeldamas triukšmo. Iš tikro, Wood's AL 310 oro valytuvas nesunaudos daugiau energijos negu Jūsų žadintuvas! Wood's AL 310 oro valytuvo korpusas pagamintas iš metalo, dėl ko prietaisas yra ne tik labai tvirtas, tačiau ir higieniškas, neskleidžia jokio kvapo ir beveik 100% perdirbamas. Wood's AL 310 oro valytuvas turi tris ventiliatoriaus veikimo greičius, o maksimalus oro srautas - 300 m3/val. Tai leidžia oro valytuvą naudoti patalpose iki 50 m2. Šis kompaktiškas, efektyvus ir stilingas oro valytuvas išvalys orą nuo dulkių, žiedadulkių, bakterijų, alergenų ir kitų didesnių negu 2,5 mikrometro dydžio kenksmingų dalelių. Dėka mažų energijos sąnaudų ir žemo garso lygio galite palikti Wood's AL 310 oro valytuvą įjungtą visai dienai, netgi nakčiai arba tada kai išvykstate iš namų ar ofiso. Tokiu būdu Jūs visuomet išlaikysite patalpų orą sveiką, nesijaudindami dėl triukšmo ar didelių sąskaitų už elektrą. Wood's AL 310 oro valytuvas gali būti papildomai komplektuojamas su anglies filtru, kuris skirtas naikinti pašalinius kvapus, tokiu kaip dūmų, tabako, degėsio kvapas. Anglies filtras įsigyjamas atskirai. Yra dviejų tipų anglies filtrai šiam modeliui - su 130g aktyvios anglies ir su 600g aktyvios anglies. Skaičiuojama, kad vienos cigaretės dūmų kvapui neutralizuoti reikalinga apie 1 gramas aktyvios anglies!

Techniniai duomenys:

Patalpoms iki 50 m2; Filtras - HEPA (keičiamas kas 1 metus) Ventiliatoriaus greičiai - 3; Oro srautas - 75 / 150 / 300 m3/val; Oro jonizavimas - yra; Jutikliai - nėra; Elektros energijos sąnaudos - 4 / 10 / 19 W; Energijos taupymo sertifikatas (Energy Star) - taip; Triukšmo lygis - >27 dB (didėja priklausomai nuo greičio); Išmatavimai - 160 x 510 x 610 mm; Svoris - 12 kg;

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

Apie gamintoją:

Išvenkite drėgmės problemų ir pagerinkite savo namų oro kokybę naudodami Wood’s drėgmės surinkėjus ir oro valytuvus! Wood’s turi viską, ko reikia siekiant pagerinti patalpų oro sąlygas; nuo patikimų ir efektyvių drėgmės surinkėjų iki energiją taupančių ir tylių oro valytuvų. Nesvarbu, ar Jums reikia sausinti rūsį, ar džiovinti skalbinius, ar tiesiog norite kvėpuoti švariu oru – Wood’s turi tai, ko Jums reikia.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: