Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
 
4 / 5
4 stars, based on 1 reviews

Oro valytuvas Wood‘s ELFI 300Speciali Kaina: 399.00 €
399.00

Wood's ELFI 300 oro valytuvas yra kompaktiškas, galingas ir ypač ekonomiškas. Prietaisas specialiai sukurtas naudoti gyvenamosiose patalpose (1-3 kambarių bute), ofisuose ar kitose patalpose iki 60kv.m. Dėka tylaus veikimo ELFI 300 oro valytuvą galite palikti veikiantį visą naktį ir nesijaudinant dėl trukdymo miegui.

 

Wood's ELFI 300 yra kompaktiškas ypatingai tylus oro valytuvas. Dėl mažų energijos sąnaudų ir tylaus veikimo šis oro valytuvas yra tobulas pasirinkimas naudoti gyvenamosiose patalpose ar konkrečiai miegamojo kambaryje. Patentuotas Aktyvus Jonizuotas HEPA filtras užtikrina didelį oro srautą ir aukščiausio lygmens oro valymą, naudodamas mažai energijos ir nekeldamas triukšmo. Iš tikro, Wood's ELFI 300 oro valytuvas nesunaudos daugiau energijos negu Jūsų žadintuvas! Wood's ELFI 300 oro valytuvo korpusas pagamintas iš metalo, dėl ko prietaisas yra ne tik labai tvirtas, tačiau ir higieniškas, neskleidžia jokio kvapo ir beveik 100% perdirbamas.

 

Wood's ELFI 300 oro valytuvas turi tris ventiliatoriaus veikimo greičius, o maksimalus oro srautas - 300 m3/val. Tai leidžia oro valytuvą naudoti patalpose iki 60 m2. Šis kompaktiškas, efektyvus ir stilingas oro valytuvas išvalys orą nuo dulkių, žiedadulkių, bakterijų, išmetamųjų dujų, radono ir kitų kenksmingų dalelių. Dėka mažų energijos sąnaudų ir žemo garso lygio galite palikti Wood's ELFI 300 oro valytuvą įjungtą visai dienai, netgi nakčiai arba tada kai išvykstate iš namų ar ofiso. Tokiu būdu Jūs visuomet išlaikysite patalpų orą sveiką, nesijaudindami dėl triukšmo ar didelių sąskaitų už elektrą.

 

Wood's ELFI 300 oro valytuvas gali būti papildomai komplektuojamas su anglies filtru, kuris skirtas naikinti pašalinius kvapus, tokiu kaip dūmų, tabako, degėsio kvapas. Anglies filtras įsigyjamas atskirai. Yra dviejų tipų anglies filtrai šiam modeliui - su 130g aktyvios anglies ir su 650g aktyvios anglies. Dėmesio, vienos cigaretės dūmų kvapui neutralizuoti reikalinga apie 1 gramas aktyvios anglies!

 

 

Techniniai parametrai:

- Patalpoms iki 60 m2;

- Filtras - HEPA (keičiamas kas 1 metus)

- Ventiliatoriaus greičiai - 3;

- Oro srautas - 75 / 150 / 300 m3/val;

- Elektros energijos sąnaudos - 4 / 8 / 12 W;

- Triukšmo lygis - >25 dB (didėja priklausomai nuo greičio);

- Išmatavimai - 160 x 510 x 610 mm;

- Svoris - 12 kg;

- Spalva - balta;Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: