Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Plaunantis dulkių siurblys ARNICA Hydra RainSpeciali Kaina: 135.00 €
135.00

ARNICA – elektrinių prietaisų namams gamybos lyderė. Visi šio ženklo dulkių siurbliai su vandens filtru naudoja patentuotą dulkių šalinimo technologiją DWS. ARNICA prekės ženklas vertinamas Turkijoje ir už jos ribų. Produkcija gaminama 40,000 m² užimančioje, ISO 9001, ISO 14001 ir OHSAS 18001 standartus atitinkančioje bei naujausiomis technologijomis aprūpintoje bazėje Stambule. ARNICA sukūrė daugybę darbo vietų Turkijoje ir nuolat plečiasi.

Savybės:

Arnica „Hydra Rain“ - tai sauso ir drėgno valymo (plaunantis) dulkių siurblys, su vandens ir „Hepa“ filtru, kurio pagalba išvalysite namus kokybiškai ir be jokio vargo. Puikiai tinka alergiškiems žmonėms, turintiems mažų vaikų ar namuose laikantiems augintinius. Galimybės: Vandens išpurškimas (plaunantis dulkių siurblys); Sausas valymas; Dulkių sodinimas į vandenį; Vandens sutraukimas. Šis Arnica „Hydra Rain“ sauso ir drėgno valymo dulkių siurblys puikiai sulaiko dulkes, jas sodindamas į vandenį. Kartu su nešvarumais pašalinami mikrobai, bakterijos, alergenai ir blogi kvapai. Visi nešvarumai nusėda vandenyje. Sušlapusios dulkės tampa sunkios, todėl jos neišpučiamos atgal į aplinką. Oras Jūsų namuose bus švarus ir gaivus, o jeigu į vandenį įpilsite kvapų - visi namai prisipildys puikaus aromato ir nereikės jokių papildomų filtrų. Pripylėte į siurblį vandens, sutvarkėte namus ir telieka tik išpilti nešvarų vandenį. „Hepa“ filtras – alergiškiems žmonėms. Dulkių siurblyje esantis „Hepa“ filtras užtikrina aukštą dulkių filtravimo efektyvumą. Jo dėka išvengsite dulkių, susidarančių namų ruošos metu. Tai ne tik užtikrins švarą namuose, tačiau ir saugos Jūsų sveikatą.

Techniniai duomenys:

Galingumas - 2400 W; Pastovi, nemažėjanti siurbimo galia; Patentuota vandens filtravimo sistema; Minimali vandens talpa - 3 l; Popierinio maišelio talpa - 22 l; Laidas – 6 m; Grynasis svoris/ neto svoris: 11,92/ 10,14 kg; Išmatavimai: 39,5 x 47 x 60 cm.

Priedai:

Siauras antgalis kampams, plyšiams bei sunkiai pasiekiamoms vietoms valyti; Antgalis apmušalams, kilimams ir užuolaidoms; Apvalus siurbimo antgalis; Kvapas į dulkių siurblį; Šampūnas; Priedas, panaikinantis vandens putojimą.

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: