Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
0 / 5
0 stars, based on reviews

Plaunantis dulkių siurblys Arnica Hydra Rain PlusSpeciali Kaina: 169.50 €
169.50

ARNICA – elektrinių prietaisų namams gamybos lyderė. Visi šio ženklo dulkių siurbliai su vandens filtru naudoja patentuotą dulkių šalinimo technologiją DWS. ARNICA prekės ženklas vertinamas Turkijoje ir už jos ribų. Produkcija gaminama 40,000 m² užimančioje, ISO 9001, ISO 14001 ir OHSAS 18001 standartus atitinkančioje bei naujausiomis technologijomis aprūpintoje bazėje Stambule. ARNICA sukūrė daugybę darbo vietų Turkijoje ir nuolat plečiasi.

Savybės:

Arnica „Hydra Rain Plus“ - tai sauso ir drėgno valymo (plaunantis) dulkių siurblys, su vandens ir „Hepa“ filtru, kurio pagalba namus išvalysite kokybiškai ir be jokio vargo. Puikiai tinka alergiškiems žmonėms, turintiems mažų vaikų ar laikantiems namuose augintinius. Taip pat tiems, kam rūpi nepriekaištinga valymo kokybė. Galimybės: Vandens išpurškimas (plaunantis dulkių siurblys); Sausas valymas; Dulkių sodinimas į vandenį; Vandens sutraukimas.Šis Arnica „Hydra Rain Plus“ sauso ir drėgno valymo dulkių siurblys puikiai sulaiko dulkes, jas sodindamas į vandenį. Kartu su nešvarumais pašalinami mikrobai, bakterijos, alergenai ir blogi kvapai. Visi nešvarumai nusėda vandenyje. Sušlapusios dulkės tampa sunkios, todėl jos neišpučiamos atgal į aplinką. Oras Jūsų namuose bus švarus ir gaivus, o jeigu į vandenį įpilsite kvapų - visi namai prisipildys puikaus aromato ir nereikės jokių papildomų filtrų. Pripylėte į siurblį vandens, sutvarkėte namus ir telieka tik išpilti nešvarų vandenį. „Hepa“ filtras – alergiškiems žmonėms. Dulkių siurblyje esantis „Hepa“ filtras užtikrina aukštą dulkių filtravimo efektyvumą. Jo dėka išvengsite dulkių, susidarančių namų ruošos metu. Tai ne tik užtikrins švarą namuose, tačiau ir saugos Jūsų sveikatą. Turbo šepetys – giluminiam kilimų valymui. Su Turbo šepečiu galėsite atlikti giluminį kilimų valymą ir greitai nuo kilimų pašalinti pūkus ar plaukus. Besisukantis šepetys greitai šalina mažas dulkių, purvo daleles bei plaukus, todėl kilimų valymas bus net 25% veiksmingesnis. Teleskopinis vamzdis. Arnica „Hydra Rain Plus“ dulkių siurblys turi teleskopinio reguliavimo vamzdį, kurio dėka pasieksite ir sunkiai prieinamas vietas ir jas tobulai išvalysite.

Techniniai duomenys:

Galingumas - 2400 W; Pastovi, nemažėjanti siurbimo galia; Minimali vandens talpa - 3 l; Maksimali vandens talpa - 12 l; Popierinio maišelio talpa - 22 l; Chromuoto metalo teleskopinis siurbimo vamzdis; Giluminio valymo Turbo šepetys; Patobulinta žarna drėgnam valymui; Žarna sausam valymui; Laidas – 6 m.

Priedai:

Antgalis apmušalams, kilimams ir užuolaidoms; Antgalis siauriems plyšiams valyti; Apvalus siurbimo antgalis; Kvapas į dulkių siurblį, Šampūnas.

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

Naudojimosi instrukcijaTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: