Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Retro šaldytuvas Gorenje ORK192OSpeciali Kaina: 875.00 €
875.00

GORENJE – tai pirmaujantis buitinės technikos prietaisų gamintojas Europoje. Pažangias technologijas, puikų dizainą, efektyviai energiją naudojančius produktus Gorenje kompanija tiekia vartotojams septyniasdešimtyje šalių visame pasaulyje ir taip jau daugiau nei 60 metų gerina jų gyvenimo kokybę.

„IONAIR“ SU„DYNAMICOOLING“
TOLYGUS TEMPERATŪROS PASISKIRSTYMAS ŠALDYTUVO SKYRIUJE.

Pažangi ventiliatoriaus sistema su dinamišku vėsinimu tolygiai paskirsto jonizuotą orą ir suvienodina temperatūrą visame šaldytuve. Papildomais neigiamais jonais praturtintas oras sukuria į natūralų mikroklimatą panašią aplinką, kurioje maistas ilgiau išlieka šviežias. Be to, bet kokio tipo maistą gali padėti ant bet kurios lentynos šaldytuve, nes nėra jokių temperatūros skirtumų.

„ADAPTTECH“
ŠALDYTUVAS, KURIS ATPAŽĮSTA JŪSŲ ĮPROČIUS

Ši išmanioji sistema buvo sukurta siekiant palaikyti optimalią temperatūrą šaldytuve, nepriklausomai nuo to, kaip dažnai atidarinėjate dureles. Atidarius dureles, temperatūra staiga pakyla ir maistą veikia šiluminis smūgis, dėl ko jis greičiau sugenda. Šaldytuvas nuolat stebi ir analizuoja tai, kaip jį naudojate. Taigi jis gali numatyti, kada jūs atidarysite šaldytuvo dureles, ir dar prieš jums jas atidarant sumažina temperatūrą 1–2 °C, užtikrindamas, kad būtų palaikoma pastovi temperatūra, o maistas išliktų šviežias ir kupinas maistinių medžiagų.

„SIMPLESLIDE“ LENTYNOS
AUKŠTIEMS IR ŽEMIEMS BUTELIAMS

Labai praktiškas mechanizmas, kuris leidžia lentynas judinti aukštyn ir žemyn.

„LEDLIGHT“
PUIKIOS IŠDĖSTYTAS IR EFEKTYVUS ŠALDYTUVAS

Energiją tausojantis juostelės formos LED apšvietimas labai efektyviai vartoja energiją, pasižymi pastebimai ilgesne naudojimo trukme ir vartoja mažiau energijos.

„FRESHZONE“ STALČIUS
ŠVIEŽIA TARSI TIESIAI IŠ GAMTOS

Stalčius, kuriame yra žemiausia temperatūra visame šaldytuve, idealiai tinka laikyti mėsą, žuvį, vaisius ir daržoves. Jame daug ilgiau išlaikomas maisto šviežumas, aromatingumas, spalva ir skonis.

„FROSTLESS“
MAŽIAU LEDO – MAŽESNĖS ENERGIJOS SĄNAUDOS

Geresnė izoliacija veiksmingai mažina šerkšno susidarymą ant maisto produktų, o prietaiso vidus nepasidengia ledu. Jums nebereikės vargti atšildant ir gausite mažesnę elektros sąskaitą.

"FASTFREEZE" FUNKCIJA
UŽŠALDO SPARČIAU

Spartesnio užšaldymo funkcija, puikiai tinkanti grįžus iš parduotuvės. Greitai užšaldo didelius kiekius produktų. Suaktyvinta funkcija veikia 50 valandų ir palaiko -24 °C temperatūrą. 

Gorenje ORK192O techniniai duomenys:

Energijos klasė: A++ Matmenys (PxAxG): 60 × 194 × 66.9 cm Durelių atidarymo kryptis: Durelės atsidaro iš kairės į dešinę Klimato klasė: SN, N, ST, T 1 kompresorius Bendra talpa (Bruto/Neto): 326 / 322 l Šaldytuvo talpa (Bruto/Neto): 229 / 227 L Šaldiklio talpa (Bruto/Neto): 97 / 95 L Užšaldymo galia: 4.5 kg/24h Saugus laikas dingus elektros srovei: 30 h Displėjus: LED ekranas CrispZone su HumidityControl: didelis daržoviųdrėgmės kontrole AdaptTech: Pritaikoma Sumani Sistema FrostLess: šaldiklyje pasigamina mažiau ledo Greitas atšaldymas LED 4 stiklinės lentynėlės Butelių laikiklis Sūrio ir sviesto dėžutė : MultiBox FreshZone XXL „SpaceBox“ stalčius 2 stiklinės lentynėlės Energijos sąnaudos (kWh/24h): 0.64 kWh Triukšmingumo lygis: 40 dB(A)re1pW Matmenys (PxAxG): 60 × 194 × 66.9 cm Pakuotės matmenys (PxAxG): 64 × 200 × 77 cm Svoris (Neto): 71.5 kg Bendras svoris: 75.5 kg Galia: 120 w Nominali srovė: 10 A

Retro šaldytuvas Gorenje ORK192O - išsaugokite maisto produktų šviežumą kuo ilgiau, puikus pasirinkimas stilingai ir šiuolaikiškai virtuvei. Įsigykite gera kaina internetu jau dabar!

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: