Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
0 / 5
0 stars, based on reviews

Šaldiklis Bosch GSN36AW3PSpeciali Kaina: 585.00 €
585.00

BOSCH yra pasaulyje pirmaujanti buitinės technikos gamintoja. Įmonės strateginis tikslas yra kurti sprendimus skaitmenizuotam gyvenimui, ir gerinti gyvenimo kokybę visame pasaulyje savo gaminiais ir paslaugomis, kurios yra inovatyvios ir kelia entuziazmą. Kompanijos ateities augimo pagrindas yra jos stiprybė kuriant inovacijas.

Savybės:

„FreshSense“: tobulas saugyklos klimatas. Dėl optimalių laikymo sąlygų Jūsų maistas išsaugos idealią konsistencija; pavyzdžiui, ledai bus nei per minkšti, nei per kieti. Pastovi temperatūra šaldytuvo viduje yra esminis veiksnys siekiant daugiau šviežumo ir skonio. „FreshSense“ jutikliai nuolat stebi ir valdo aplinkos orą, šaldytuvo ir šaldiklio temperatūrą. To rezultatas yra pastovi temperatūra šaldytuve, nepriklausanti nuo temperatūros išorėje. Visiškai šaltiems gėrimas: „IceTwister“. Dabar galite konkuruoti su bet kuriuo paplūdimio baru. Su šviežiais ledo kubeliais iš praktiško, kilnojamo „IceTwister“ Jūsų šalti gėrimai bus dar skanesni. Pagamina 20 ledo kubelių vienu kartu. Tai greita ir paprasta, ir užpildydami jį neišpilsite vandens. „SuperFreezing“: apsauga užšaldytam maistui. „SuperCooling“ apsaugo šaldytą maistą nuo atitirpimo, kai į šaldiklį įdedama naujo maisto, o naujasis maistas užšąla greičiau. Automatinio šaldymo funkciją turintys prietaisai grįžta prie normalaus veikimo režimo, kai pasiekiama pageidaujama temperatūra. Taip išvengiama energijos iššvaistymo. „Multi Airflow“ sistema: tolygus oro paskirstymas ilgesniam gaivumui. Ventiliatorių naudojanti „Multi Airflow“ sistema sukelia švelnias, tolygias šalto oro sroves visuose vėsinimo ir šaldymo erdvių lygiuose. Temperatūros pokyčiai sumažinti, o šaldymo laikai sutrumpinti – tai padeda Jūsų maistui ilgiau išsaugoti savo skonius. Daug vietos XXL šaldytoms prekėms su „BigBox“ šaldyto maisto lentyna. Itin šalta šaldyto maisto lentyna praktiškam šaldyto maisto talpų ar didelių šaldytų produktų, tokių kaip dideli tortai ar picos, laikymui. Nesvarbu, ar rengiate vaiko gimtadienį, ar šaldote vestuvinį tortą – „BigBox“ atsiras vietos dideliems šaldytiems produktams. „NoFrost“: Sutaupykite savo laiko. Naudojant „NoFrost“ modelį, ore esanti drėgmė surenkama centrinės briaunos garintuve, užuot besikaupusi prietaise ar ant maisto produktų. Šis aušintuvas, ištraukiantis šilumą iš šaldiklio ertmės, automatiškai kartais atitirpsta. Susidariusi drėgmė išleidžiama laukan ir išgarinama naudojant kompresoriaus šilumą specialiame surinkimo padėkle. Taip prietaise sumažinama drėgmės, todėl beveik nesiformuoja ledas. Todėl Jums nebereikia rūpintis dėl atitirpinimo.

Techniniai duomenys:

Energijos efektyvumo klasė A++ (energijos efektyvumo klasių skalėje nuo A+++ iki D) Šaldiklio talpa: 242 L Triukšmo lygis: 42(A) re 1 pW TouchControl valdymas - 7 segmentų elektroninis valdymas VitaControl: pastovios temperatūros palaikymas dėka išmaniųjų jutiklių technologijos Vizualinė ir garsinė įspėjamoji sistema Duris galima atidaryti iki 90° Lengvas durelių atidarymas dėka EasyOpen sistemos LED apšvietimas: ir efektyvus apšvietimas visam laikui Garsinis durelių įspėjimas No Frost funkcija Užšaldymo pajėgumas: 20 kg per 24 val. Šalčio išlaikymo trukmė nutrūkus elektros tiekimui: 25 val. Greitas užšaldymas su automatiniu funkcijos išsijungimu Permatomi šaldiklio stalčiai: 4, iš kurių dideli stalčiai: 2 VarioZone – išimamos stiklinės lentynėlės, kuomet reikia daugiau vietos Išimama IceTwister ledukų gaminimo sistema - lengvas vandens pripylimas ir visuomet švieži ledukai Reguliuojamos kojelės priekyje, ratukai gale Durys pritvirtintos iš dešinės, galima pakeisti

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: