Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
0 / 5
0 stars, based on reviews

Šaldymo dėžė KERNAU KFCF 3101 EWSpeciali Kaina: 298.00 €
298.00

Kernau yra buitinės technikos, virtuvinių prietaisų, santechnikos prekių gamintojas Lenkijoje. Rūpindamasi savo klientais kompanija siūlo prekes, kurios aprūpintų jų namus gražiais ir funkcionaliais produktais. Svarbiausi veiksniai yra patogumas, patikimumas ir ekologija. Kernau kuria prietaisus, kurie naudoja kuo mažiau energijos ir vandens. Kompanija veikia rinkoje jau keletą dešimčių metų, todėl yra įgiję daug patirties ir žinių, kurios leidžia pasiūlyti geriausius variantus. 

ENERGIJOS SĄNAUDŲ KLASĖ A+

Tai padeda 20% sumažinti energijos sąnaudų. Dėl mažo energijos suvartojimo galite sutaupyti sąskaitas už energiją ir apsaugoti gamtinę aplinką.

DANGTIS SU LANKSČIAIS VYRIAIS (45 - 90 °)

Ši funkcija leidžia dangčiui lankstytis nuo 45 iki 90 laipsnių. Taip lengviau įdėti ir išimti maistą.

VIDAUS APŠVIETIMAS

Tai palengvina prietaiso naudojimą. Šviesa veikia šaldiklio viduje, todėl jį galima naudoti tamsioje patalpoje.

SUPER FREEZE FUNKCIJA

Ši funkcija leidžia šaldikliui sumažinti temperatūrą taip, kad saugomi maisto produktai būtų greičiau užšaldyti. Greitesnis šaldymas reiškia, kad prarandama daugiau maistingųjų medžiagų.

ELEKTRONINIS VALDYMAS

Tai leidžia tiksliai reguliuoti ir valdyti temperatūrą prietaiso viduje. Taip pat galima valdyti daugiau funkcijų.

KERNAU KFCF 3101 EW techniniai duomenys:

Tipas Šaldymo dėžė Spalva Balta Valdymas Elektroninis Šaldymo tipas Statinis Atšildymo tipas Rankinis Krepšių skaičius 1 Atšildymo vandens išleidimo kranelis Vyriai su užrakinimu (45 - 90°) Taip Vidaus apšvietimas Taip Užrakinamas dangtis Taip Pasleptas garintuvas Taip Energijos sąnaudų klasė A+ Kasdieninis energijos suvartojimas (kWh) 0,771 kWh Metinis energijos suvartoijimas (kWh) 281 kWh Klimato klasė SN-ST Triukšmo lygis 42 dB Šaldiklio talpa 316 L Šalčio išlaikymo trukmė nutrūkus elektros tiekimui 37 H Užšaldymo pajėgumas  kg / 24 h Rankena Įmontuota Išmatavimai (A x P x G) 845 X 1120 X 700 mm Įtampa 220 - 240 V Dažnis 50 Hz Energijos sunaudojimas 155 W

Šaldymo dėžė KERNAU KFCF 3101 EW - išsaugokite maistą ilgiau šviežią ir kartu efektyviau naudodami energiją. Įsigykite gera kaina internetu jau dabar!

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: