Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

>

Šaldytuvai ir šaldikliai

Šaldytuvai ir šaldikliai
0 / 5
0 stars, based on reviews

Šaldytuvas Electrolux ERF3301AOXSpeciali Kaina: 376.22 € 1299.01 Lt
376.22

Naudokitės visais šaldytuvo „SpacePlus™“ pranašumais. Šiame standartinio dydžio, bet didžiausios vidinės talpos šaldytuve lengvai tilps visi įsigyti maisto produktai.

Didesnės galimybės su „SpacePlus®“ prietaisu

„SpacePlus®“ modelis – didžiausia talpa standartinių matmenų virtuvės įrenginyje, todėl be problemų sukrausite į jį viską, ką parsinešite iš parduotuvės. „SpacePlus®“ modelių matmenys puikiai priderinti prie standartinių virtuvės sekcijų. Optimizuota erdvė leidžia jums turėti didžiausią vidinę ertmę, kurioje telpa visi jūsų produktai, neužimant laisvos virtuvės vietos.

Spartus ir garantuotas šaldytuvo vėsinimas naudojant funkciją „ShoppingMode“
Palikus dureles trumpam atidarytas, pavyzdžiui, ką tik sudėjus savaitei skirtus pirkinius, funkcija „ShoppingMode“ greitai atšaldo šaldytuvą. Jeigu šaldiklio durelės buvo trumpai paliktos atviros, pavyzdžiui, jeigu ką tik sudėjote savaitei skirtus pirkinius, jutikliai užtikrins, kad šaldiklis greitai atšaltų iki nustatytos temperatūros. Todėl jūsų maisto produktai visada bus laikomi geriausiomis sąlygomis ir bus išsaugotas jų šviežumas.

Daug vietos ilgiausiems agurkams ir porams laikyti.
Šis skaidrus viso pločio stalčius puikiai tinka vaisiams ir daržovėms laikyti. Jame laisvai tilps salierai, agurkai ir kitos ilgos daržovės, be to, vos užmetę akį, iš karto pamatysite visas turimas atsargas. Gamta mums siūlo nuostabią daržovių formų ir dydžių įvairovę. Džiugu, kad į šį daržovių stalčių sutilps jos visos: stalčius yra tokio pat pločio, kaip ir vidinė šaldytuvo erdvė, todėl į jį lengvai sudėsite agurkus, salierus ir kitas ilgas daržoves. Be to, galėsite greitai patikrinti, kokių daržovių atsargų turite, nes stalčius yra visiškai skaidrus.

Miniatiūrinė vieta buteliams laikyti
Šioje vietą taupančioje butelių lentynoje, tvarkingai įrengtoje po stiklo lentyna, galima laikyti net 5 butelius, išnaudojant minimalų šaldytuvo vietos kiekį. Vieni iš sunkiausių daiktų, kuriuos reikia sudėti ir laikyti šaldytuve – buteliai. Visgi šioje vietą taupančioje butelių lentynoje, tvarkingai įrengtoje po stiklo lentyna, galima laikyti net 5 butelius, išnaudojant vos 10 cm šaldytuvo pločio. Grotelės yra lanksčios, todėl į jas telpa visų rūšių buteliai, taip pat jas galima pakelti į kitą aukštį.

Efektyviausias energijos naudojimo būdas šaldytam maistui saugoti
Šaldiklio kameros funkcija „EcoMode“ leidžia lengviau taupyti energiją ir išlaidas – ji parenka efektyviausią temperatūrą maistui šaldyti. Mažinti energijos vartojimą – puikus būdas taupyti namų ūkio einamųjų išlaidų sąskaita. Funkcija „EcoMode“ automatiškai randa efektyviausią temperatūrą šaldytiems maisto produktams saugoti neeikvojant energijos. Tokiu būdu optimizuodami energijos vartojimą, galite taupyti pinigus ir panaudoti juos kitiems gyvenimo dalykams.

 

Gaminio ypatybės

Speciali lentynėlė buteliams šaldyti
Elektroninis temperatūros valdiklis su skystųjų kristalų ekranu
Automatinis atitirpinimas
Garsinis ir vaizdinis įspėjimas apie atidarytas duris

 

Dizainas

Pagrindinė spalva Silver+Stainless Steel Door with Antifingerprint
Tipas Laisvai pastatoma
Energija
Energijos klasė A+
Metinės energijos sąnaudos, kWh 147
Veikimas
Saugus laikas dingus elektrai, val 0
Triukšmo lygis, dB(A) 39
Valdymas Elektroninis
Atostogų funkcija Yra
Temperatūros palaikymas atsijungus, val. N/A
Šaldytuvo atitirpinimas Automatinis
Šaldymo technologija (šaldytuvas) Statinis
Intensyvus atšaldymas Yra
Dėklai kiaušiniams 1vnt, 6 kiaušiniams
Butelių lentynėlė 1 pilno pločio
Skyriai 4 pilno pločio
Matmenys
Aukštis, mm 1544
Gylis, mm 658
Plotis, mm 595
Talpa
Šaldytuvo naudingas tūris, l 320
"Chill zone" naudingas tūris, l 0
Kita
Laido ilgis, m 2.4
Klimato klasė SN-N-ST-TTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: