Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

>

Šaldytuvai ir šaldikliai

Šaldytuvai ir šaldikliai
0 / 5
0 stars, based on reviews

Šaldytuvas Electrolux ERF4161AOWSpeciali Kaina: 573.16 € 1979.01 Lt
573.16

Galimybė laikyti bet kokį produktą bet kurioje lentynoje. Kad būtų galima laikyti bet kokį produktą bet kurioje lentynoje, šaldytuve įdiegta „MultiFlow“ technologija. Maistas ilgai išlieka šviežias ir aromatingas.

Visiška laisvė: dėkite bet kokius produktus ant bet kurios lentynos
Šis šaldytuvas su technologija „MultiFlow“ suteikia jums visišką laisvę dėti bet kokius produktus ant bet kurios lentynos. Maistas išlieka šviežias ir skanus iki kito apsipirkimo visai savaitei.Technologija „MultiFlow“ atsargiai išleidžia šaltą orą, kad kiekvieną lentyną jis pasiektų optimalios temperatūros. Todėl visas maistas išlieka šviežias ir skanus iki kito apsipirkimo visai savaitei, o jūs produktus galite laisvai dėti ant bet kurios lentynos. Ji sukuria natūralų, stabilų klimatą, greičiau atvėsindama maistą, kad jis nedžiūtų ir negestų.

Gaivumu kvepiantis šaldymas naudojant natūralių medžio anglių filtrą
Šis šaldytuvas pasižymi natūralių medžio anglių filtru „TasteGuard ®“, užtikrinančiu, kad jūsų šaldytuve nebūtų nepageidaujamų aromatų ir nemalonių kvapų. Jei savo šaldytuve laikote atidarytas maisto pakuotes ir šviežią maistą, jame gali atsirasti nemalonių kvapų ir aromatų. Todėl šiame šaldytuve yra „TasteGuard ®“ filtras, pagamintas iš natūralių medžio anglių, kuris pašalina visus blogus kvapus ir apsaugo šaldytuvą nuo nepageidaujamų aromatų.

Spartus ir garantuotas šaldytuvo vėsinimas naudojant funkciją „ShoppingMode“
Palikus dureles trumpam atidarytas, pavyzdžiui, ką tik sudėjus savaitei skirtus pirkinius, funkcija „ShoppingMode“ greitai atšaldo šaldytuvą. Jeigu šaldiklio durelės buvo trumpai paliktos atviros, pavyzdžiui, jeigu ką tik sudėjote savaitei skirtus pirkinius, jutikliai užtikrins, kad šaldiklis greitai atšaltų iki nustatytos temperatūros. Todėl jūsų maisto produktai visada bus laikomi geriausiomis sąlygomis ir bus išsaugotas jų šviežumas.

Šiuolaikiškos LED lemputės puikiai apšvies visus šaldytuvo skyrius.
Pažangioji LED technologija leis gerai apžiūrėti kiekvieną šaldytuvo kampelį. Ši energiją taupanti sistema puikiai apšvies visą šaldytuvą. Įsigiję šį šaldytuvą, patys suprasite, kodėl LED apšvietimo sistemos sukėlė tikrą perversmą. Ši pažangiausia technologija ryškiai ir skaisčiai apšviečia kiekvieną šaldytuvo kampelį. Atvėrus šaldytuvo dureles, šviesa pamažu ryškėja. LED technologija naudoja 10 kartų mažiau energijos negu įprastos technologijos, be to, apšvietimo sistema nesuges tol, kol tarnaus ir pats šaldytuvas.

 

Gaminio ypatybės

Speciali lentynėlė buteliams šaldyti
Automatinis atitirpinimas
Garsinis ir vaizdinis įspėjimas apie atidarytas duris

Dizainas
Pagrindinė spalva Balta

Tipas Laisvai pastatoma
Energija
Energijos klasė A+
Metinės energijos sąnaudos, kWh 154
Veikimas
Saugus laikas dingus elektrai, val 0
Triukšmo lygis, dB(A )40
Valdymas Elektroninis
Atostogų funkcija Yra
Temperatūros palaikymas atsijungus, val. N/A
Šaldytuvo atitirpinimas Automatinis
Šaldymo technologija (šaldytuvas) Dinaminis
Dėklai kiaušiniams 1vnt, 6 kiaušiniams
Butelių lentynėlė 2 pilno pločio
Skyriai 3 pilno pločio
Matmenys
Aukštis, mm 1859
Gylis, mm 658
Plotis, mm 595
Talpa
Šaldytuvo naudingas tūris, l 381
"Chill zone" naudingas tūris, l 0
Kita
Laido ilgis, m 2.4
Klimato klasė SN-N-ST-TTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: