Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

>

Šaldytuvai ir šaldikliai

Šaldytuvai ir šaldikliai
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Šaldytuvas Samsung RB29FSRNDSA/EFSpeciali Kaina: 367.00 € 1267.18 Lt
367.00

 Naujasis „Samsung“ šaldytuvas buvo išmaniai sukurtas, siekiant efektyviai išnaudoti erdvę. Funkcijos, tokios kaip „Easy Slide Shelf“ ir „Full Open Box“, padės jums sutaupyti laiko laikant, tvarkant ir išimant maisto produktus. Visos funkcijos yra patogios naudoti ir išskirtinai sukurtos tam, kad užtikrintų jūsų pasitikėjimą daugeliui metų į priekį; taupantis energiją „Digital Inverter Compressor“ kompresorius toks patvarus, kad jam suteikta 10 metų garantija.


„Easy Slide“
Šaldytuvo gale esančio jogurto indelio siekimas dažnai reiškia kliūčių ruožo iš maisto produktų, pavyzdžiui, 7 sluoksnių torto ar stiklainio marinuotų daržovių, įveikimą. Vienas neteisingas judesys gali reikšti torto glajaus sugadinimą ar stiklo šukes, pabirusias ant grindų. „Easy Slide“ lentynėlė įmontuota ant judančių vyrių ir yra ištraukiama, todėl galite efektyviai tvarkyti ir lengvai pasiekti savo maisto produktus, be vargo pažiūrėti, kas sudėta lentynėlės gale.

„Digital Inverter Compressor“ kompresorius su 10 metų garantija
Skirtingai nuo įprastų kompresorių, kurie teturi du paleidimo ir sustabdymo būdus, „Samsung Digital Inverter Compressor“ kompresorius turi 5 skirtingus judėjimo ciklus, pagrįstus drėgmės lygiais ir naudojimo būdais. Tai padeda išlaikyti daug pastovesnę temperatūrą, sumažina kompresoriaus dėvėjimąsi, todėl jis ilgiau išlieka patvarus, ir iki minimumo sulaiko triukšmą. Taip pat galėsite mėgautis ramybe, kuri užlies gavus mažesnę elektros sąskaitą, ir žinant, kad garantija galioja 10 metų.

„Full Open Box“
Daugiau atidaromas stalčius, palyginti su įprastų šaldytuvų stalčiais, „Full Open Box“ palengvina net ypač didelių maisto produktų, tokių kaip 3 litrų ledų kibirėlis, įdėjimą ir išėjimą. Stalčius ištęsiamas per visą lentyną, kad būtų optimaliai išnaudota erdvė, o dėl jo dizaino jūs galite atidaryti „Full Open Box“, net jeigu šaldytuvo durys atvertos tik 90 laipsnių.

„Big Guard“
Patogi ištroškusiems „Big Guard“ lentyna yra gilesnė nei įprastų šaldytuvų lentynos. Dabar galite laikyti dideles pieno ir sulčių pakuotes durų skyrelyje kartu su dviem eilėmis gėrimų skardinėse ir buteliuose. Rengiate vakarėlį? Naudokite „Big Guard“ atšaldyti vandens, gazuoto vandens buteliams ir kitiems gaiviesiems gėrimams.

„Top LED“
„Top LED“ lemputė ne tik labiau taupo energiją negu tradicinė elektros lemputė, bet ir šviečia ryškiau nei įprasta „Samsung“ LED lemputė. Ji puikiai apšviečia visą šaldytuvo vidų, taip padėdama jums aiškiai matyti maisto produktus. Norimus produktus rasite lengviau, todėl trumpiau laikysite šaldytuvo duris atidarytas, taip sutaupydami ir laiko, ir elektros energijos.

„True No Frost“
„Samsung“ funkcija „True No Frost“ užtikrina tolygų atšaldymą be šerkšno ir ledo gabaliukų. Dabar galite išsaugoti visus greitai gendančius produktus šviežius ir maistingus; be to, išlaikydamas vienodą temperatūrą „True No Frost“ suvartoja mažiau energijos, o tai prailgina šaldymo sistemos naudojimo laiką.

Techniniai duomenys

Talpa
Bendras svoris: 286 l
Grynasis šaldiklio svoris: 98 l
Grynasis šaldytuvo svoris: 188 l
Bendroji talpa: 307 l
Bendroji šaldiklio talpa: 118 l
Bendroji šaldytuvo talpa: 189 l

Šaldytuvo funkcijos
2 stalčius
2 lentynos
3 grūdinto stiklo lentynos
Yra lentyna vynui
„Easy Slide“ lentynėlė
4 lentynėlės duryse
1 pieno produktų skyrelis
Durelių lentynėlėse telpa galono talpos buteliai
Yra kiaušinių dėtuvė
Vidinė „Top LED“ lemputė
1 vėsinimo kamera

Kita
Yra durelių signalas
R-600a šaltnešis
Yra ciklopentano izoliacija

EU Label
Energijos našumo klasė: A+
Energijos sąnaudos (kWh per metus): 252 (kWh per metus)
Triukšmo lygis (dB): 39 (dB)

Fiziniai techniniai duomenys
Grynasis plotis: 595 mm
Grynasis korpuso aukštis su vyriu: 1780 mm
Grynasis korpuso aukštis be vyrio: 1780 mm
Grynasis gylis su durų rankena: 668 mm
Grynasis gylis be durų rankenos: 668 mm
Grynasis gylis be durų: 580 mm
Kiekis: 54 / 72 / 84
Grynasis svoris: 63 kg
Bendras svoris: 66 kg

Šaldiklio funkcijos
Ledo kubelių dėklas
3 šaldymo kameros

Šaldymo funkcijos
Vienguba aušinimo sistema
Yra bešerkšnė šaldymo sistema
Yra „Multi Flow“

Išorinės funkcijos
Ekranas ir valdikliai: „Digital Blue LED“
Nišos rankena
Metalo grafito spalvos

Našumas
4 žvaigždučių šaldiklio įvertinimas

Varikliui garantija 10 metųTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: