Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

>

Šaldytuvai ir šaldikliai

Šaldytuvai ir šaldikliai
0 / 5
0 stars, based on reviews

Šaldytuvas Zanussi ZRG10800WASpeciali Kaina: 157.00 € 542.09 Lt
157.00

Šaldytuvas Zanussi ZRG10800WA 

Garantija 24 Svoris - 30 kg Gamintojas Zanussi Šaldytuvo aukštis 84.7 cm Šaldymo sistema Statinė Montavimo tipas Laisvai pastatomas Energijos klasė A+ Šaldiklio talpa 9 l Šaldytuvo tipas Šaldiklis viduje Šaldytuvo spalva Balta Šaldytuvo talpa 87 l Nulinė zona Nėra Greitas užšaldymas Nėra Šaldymo galingumas 2kg / 24h Saugus veikimo laikas dingus elektrai 8 val. Šaldiklio atitirpinimas Rankinis Temperatūros valdymas Mechaninis Kompresorių skaičius 1 Triukšmo lygis 42 dB Šaldytuvo plotis 49.4 cm Šaldytuvo gylis 49.4 cm Garantinis laikotarpis 24 mėn 

Šaldytuvai su No frost (bešerkšne) technologija.

Dėka šios pažangios technologijos, šaldytuve visiškai nesusidaro šerkšno bei vandens ląšelių viršutinėje šaldytuvo dalyje, todėl šaldytuvo niekada nereikia atitirpinti.
Privalumai:
1. Niekada nereikia atitirpinti šaldytuvo, kadangi šaldiklyje nesusidaro ledo. Dėl šios priežasties, metinės elektros sąnaudos metai iš metų nekinta.
2. Temperatūra kiekvienoje lentynoje išlieka ta pati dėl oro cirkuliacijos, todėl maisto produktai tokiame šaldytuve išliks maksimaliai švieži.  

Šaldytuvai su automatiniu atitirpinimu.

Šaldytuvo šaldiklyje nuolat kaupiasi ledas, dėl kurio periodiškai reikia atitirpinti šaldytuvą. Viršutinėje dalyje ant galinės sienelės kaupiasi drėgmės ląšeliai, kurie subėga į specialią talpą ir vėliau yra iš jos išgarinami. Šios technologijos šaldytuvus reikia atitirpinti kuo dažniau, kitu atveju metinės elektros sąnaudos ženkliai išaugs, dėl ledo susikaupiančio šaldiklyje.
Privalumai:
1. Patraukli kaina.
2. Viršutinėje šaldytuvo dalyje susidaro drėgmės ląšeliai, kurie garantuoja maksimalų drėgmės lygį, kad maisto produktai nebūtų išsausinti.  

Šaldytuvai su Frost free ar Smart Frost technologija šaldiklyje.

Šaldytuvo viršutinėje dalyje ant galinės sienelės nuolat susidaro vandens ląšeliai, kurie nuolat nubėga į specialią talpą, esančią ant kompresoriaus, o galiausiai yra iš jos išgarinami. Tuo tarpu šaldiklyje visiškai nesikaupia ledo, dėl šios priežasties šaldytuvo visiškai nereikia atitirpinti, kadangi viršutinė dalis atitirpsta automatiškai, o šaldiklyje nesusidaro ledo.
Privalumai:
1. Šaldytuvai su Frost free technologija sunaudoja mažiausiai elektros energijos.
2. Viršutinėje šaldytuvo dalyje susidaro drėgmės ląšeliai, kurie garantuoja maksimalų drėgmės lygį, kad maisto produktai nebūtų išsausinti.
3. Šaldiklyje niekada nesusidaro ledo, todėl prietaiso atitirpinti nereikės. Dėl šios priežasties elektros sąnaudos metams bėgant nesikeis.  

Triukšmo lygis

Šaldytuvo triukšmo lygis ir sunaudojamas energijos kiekis turi būti nurodyti šaldytuvo specifikacijoje. Tai labai svarbus parametras, š kurį reikėtų atkreipti dėmesį. Šaldytuvo skleidžiamas garsas skiriasi nuo prietaise naudojamos technologijos. Šaldytuvai su No frost technologija visada yra šiek tiek garsesni nei šaldytuvai su automatiniu atitirpinimu ar Frost free technologija. Didelę įtaką skleidžiamam garsui gali turėti ir šaldytuvo kojelių sureguliavimas. Instaliuojant prietaisą, jį reikėtų statyti su gulsčiuku, kitu atveju garsas gali tapti nemalonus, o kartais ir nepakenčiamas. Vidutiniškai šaldytuvai skleidžia nuo 38 dB iki 44 dB garsą, palyginus su ankstesniais šaldytuvais, tai yra labai mažai. 

Elektros energijos suvartojimas

Šiandien, kuomet elektros kainos auga kaip ant mielių, pirkėjai turėtų kur kas atidžiau perskaityti buitinių prietaisų aprašymus ir ieškoti eilutės, nurodančios elektros energijos sąnaudas. Šaldytuvuose elektros energijos sąnaudos ženklinamos abėcėlės raidėmis. Renkantis reikia ieškoti A klasės šaldytuvo, su prie A raidės pridėtų kuo daugiau pliusų, garantuosiančių maksimalų prietaiso energetinį efektyvumą. Šiuo metu pats ekonomiškiausias šaldytuvas yra A+++ klasės. Ženkliukas A+++ reiškia, kad šaldytuvas sunaudoja iki 60 % mažiau energijos už kitus A klasės šaldytuvus. Reikėtų neapsigauti ir atkreipti dėmesį į šaldytuvo talpumą, kadangi kiekvieno šaldytuvo talpa yra unikali ir rinkoje neatrasite tos pačios energetinės klasės šaldytuvo su vienodomis metinėmis elektros sąnaudomis. Įdomus faktas tas, kad įsigijus šaldytuvą su automatiniu atitirpinimu ir jo neatitirpinus kartą į metus, sąnaudos didėjant ledo sluoksniui šaldiklyje taip pat išaugs. Tuo tarpu šaldytuvų, kurių nereikia atitirpinti, kadangi jų šaldikliuose nesusidaro ledo sluoksnio, elektros sąnaudos metai iš metų gali nekisti. 

0 °C zona

Visi mes norime išlaikyti maisto produktus kuo ilgiau šviežius. Šiam tikslui gamintojai sukūrė zoną, kurioje maisto produktai išlieka dvigubai ilgiau nei padėti ant lentynos. Dažniausiai ji projektuojama tokioje šaldytuvo dalyje, kurioje yra šalčiausia. Temperatūroje laikosi itin žema, todėl bakterijos mažiau dauginasi, to pasekoje, maisto produktai išlieka ilgiau švieži. Nulinėje zonoje galima laikyti tokius maisto produktus kaip: mėsą, žuvį, sūrį, sviestą. Nors temperatūra ir artima 0 °C, labai retas šaldytuvas, kuris pasiekia tikrąją 0 °C temperatūrą, tačiau produktai nesušals į ledo gabalą, o išėmus iš kart galima bus valgyti. 

Fresh zona

Ši zona yra labiausiai paplitusi šaldytuvuose, kadangi tai nėra tikroji 0 °C zona, o jos pakaitalas. Šiame stalčiuje temperatūra nesiekia 0 °C, o yra artima šiai temperatūrai. Maisto produktai neišsilaikys taip ilgai švieži, palyginus su 0 °C zona, tačiau tikrai išsilaikys šviežesni net 2 kartus ilgiau nei dedant ant įprastos lentynos. Fresh zonoje temperatūra yra 2 °C žemesnė nei šaldytuve, pavyzdžiui, Jūs nustatėte šaldytuvo temperatūrą ties +3 °C, tai Fresh zonoje bus +1 °C, o tik nustačius temperatūrą ties +2 °C, Fresh zonoje - bus 0 °C. Nustačius tinkamą šaldytuvo temperatūrą, į šį stalčių galima dėti ne tik mėsą ar žuvį, tačiau ir daržoves.  

CoolSelect zona

Ši zona yra unikali, kadangi joje galite keisti temperatūrą atskirai nuo šaldytuvo temperatūros. Galimos trys parinktys: +3 °C, 0 °C ir - 5 °C. Priklausomai nuometų laiko ar produktų kiekio tam tikru metu, Jūs šią zoną galite panaudoti daržovėms (+3 °C), mėsos ir žuvies produktams (0 °C) bei užšaldyti trumpam laikui virtinius, varškėčius ar tą pačią žuvį (-5° C) Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: