Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Šaldytuvas Bosch KGE39VW4ASpeciali Kaina: 588.00 €
588.00

BOSCH yra pasaulyje pirmaujanti buitinės technikos gamintoja. Įmonės strateginis tikslas yra kurti sprendimus skaitmenizuotam gyvenimui, ir gerinti gyvenimo kokybę visame pasaulyje savo gaminiais ir paslaugomis, kurios yra inovatyvios ir kelia entuziazmą. Kompanijos ateities augimo pagrindas yra jos stiprybė kuriant inovacijas.

Savybės:

LED šviesa: apšviečia Jūsų šaldytuvo turinį. LED lemputės į šaldytuvus atneša visiškai naują apšvietimo koncepciją, garantuodamos tolygų ir be atspindžių interjero apšvietimą. LED lemputės naudoja mažiau energijos nei įprastinės šaldytuvų lemputės ir šviečia visą (prietaiso) gyvenimą. „FreshSense“: tobulas saugyklos klimatas. Dėl optimalių laikymo sąlygų Jūsų maistas išsaugos idealią konsistencija; pavyzdžiui, ledai bus nei per minkšti, nei per kieti. Pastovi temperatūra šaldytuvo viduje yra esminis veiksnys siekiant daugiau šviežumo ir skonio. „FreshSense“ jutikliai nuolat stebi ir valdo aplinkos orą, šaldytuvo ir šaldiklio temperatūrą. To rezultatas yra pastovi temperatūra šaldytuve, nepriklausanti nuo temperatūros išorėje. Apsaugokite atvėsintą maistą su „SuperCooling“. Jei įjungiama „SuperCooling“ funkcija, ką tik įsigytas maistas atšaldomas greičiau. Tuo pačiu metu neleidžiama šaldytuve jau esančiam maistui sušilti. Temperatūra sumažinama paspaudus mygtuką iki mažiausiai 2 °C. Norint išvengti nereikalingo energijos sunaudojimo, funkcija automatiškai išsijungia po maždaug 6 valandų. Daug vietos XXL šaldytoms prekėms su „BigBox“ šaldyto maisto lentyna. Itin šalta šaldyto maisto lentyna praktiškam šaldyto maisto talpų ar didelių šaldytų produktų, tokių kaip dideli tortai ar picos, laikymui. Nesvarbu, ar rengiate vaiko gimtadienį, ar šaldote vestuvinį tortą – „BigBox“ atsiras vietos dideliems šaldytiems produktams. „LowFrost“: mažiau poreikio atitirpinti. „LowFrost“ funkcija sutaupo Jums daug darbo ženkliai sumažindama ledo formavimąsi. Šaldytuvams ir šaldikliams daug rečiau reikia atitirpinimo, o energijos suvartojimas išlieka pastovus. O kai Jums reikia atitirpinti, mes turime puikų sprendimą: praktiška anga prietaiso pagrinde reiškia, kad tai padaryti galima paprastai ir greitai. Iškeliaukite ramia sąžine – ačiū „HolidayMode“. Kai ši funkcija aktyvinta, šaldytuvo skyriuje temperatūra apytiksliai lygi +14 °C, o šaldiklyje apie -18 °C, apsaugant šaldytas prekes, bet nešvaistant energijos šaldytuve.

Techniniai duomenys:

Energijos efektyvumo klasė A+++ (energijos efektyvumo klasių skalėje nuo A+++ iki D) Bendra naudojimo talpa: 337 L Elektroninis temperatūros reguliavimas, pateikiama tiksli skaitmeninė informacija 1 kompresorius / 2 šalčio cirkuliacijos sistemos su atostogų režimo nustatymu šaldytuvo skyriui Išjungimas atostogoms AT Bendra šaldytuvo grynoji talpa: 249 L Greitas atvėsinimas su automatiniu funkcijos išsijungimu Chromuotos butelių grotelės 5 perkeliamos nedūžtančio stiklo lentynėlės, iš jų 2 reguliuojamo aukščio, 4 stikl.lentynos praplečiamos 1 VitaFresh ◄0°C► stalčius - Žuvis ir mėsa išlieka švieži ilgiau. vitaFresh 0°C zonos talpa: 22 l 1 VitaFresh stalčius su drėgmės kontrole - Vaisiai ir daržovės išlieka švieži ir išsaugo vitaminus ilgiau. LED vidaus apšvietimas šaldytuvo skyriuje Šaldiklio talpa: 88 L Low Frost Vizualinė ir garsinė įspėjamoji sistema su atminties funkcija "Memory Užšaldymo pajėgumas: 14 kg per 24 val. Šalčio išlaikymo trukmė nutrūkus elektros tiekimui: 35 val. Permatomi šaldiklio stalčiai: 3, iš kurių dideli stalčiai: 1 BigBox Reguliuojamos kojelės priekyje, ratukai gale Durys pritvirtintos iš dešinės, galima pakeisti

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: