Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Šaldytuvas Gorenje NRK6192MCSpeciali Kaina: 519.00 €
519.00

GORENJE – tai pirmaujantis buitinės technikos prietaisų gamintojas Europoje. Pažangias technologijas, puikų dizainą, efektyviai energiją naudojančius produktus Gorenje kompanija tiekia vartotojams septyniasdešimtyje šalių visame pasaulyje ir taip jau daugiau nei 60 metų gerina jų gyvenimo kokybę.

Savybės:

„AdaptTech“ išmanioji sistema. Šaldytuvas, kuris atspindi Jūsų įpročius. Ši išmanioji sistema buvo sukurta siekiant palaikyti optimalią temperatūrą šaldytuve nepriklausomai nuo to, kaip dažnai atidarinėjate dureles. Atidarius dureles, temperatūra staiga pakyla ir maistą veikia šiluminis smūgis, dėl ko jis greičiau sugenda. Šaldytuve įmontuota sistema nuolat stebi ir analizuoja tai, kaip jį naudojate. Taigi jis gali numatyti, kada jūs atidarysite šaldytuvo dureles, ir dar prieš jums jas atidarant sumažina temperatūrą 1–2 °C, užtikrindamas, kad palaikoma pastovi temperatūra, o maistas lieka šviežias ir kupinas maistinių medžiagų. "ION GENERATION". Šaldytuvų ir šaldiklių su "ION Generation" technologija serija neabejotinai iškelia "Gorenje" iki pirmaujančių rinkoje prekių ženklų. Medžiagos, apgalvotos linijos, aukščiausios kokybės lentynos ir daugybė kitų funkcinių patobulinimų užtikrina vertę ir kokybę. Kurdami šią seriją, ypatingą dėmesį skyrėme geriausiam įmanomam klimatui prietaiso viduje. Visų mūsų naujų sprendimų pagrindas yra "IonAir" technologija, kuri tiksliai atkartoja natūralų jonizacijos procesą ir atšviežina orą šaldytuve. Kad užtikrintumėme nepriekaištingą oro srautą per visą prietaisą ir kad deguonis pasiektų kiekvieną kampelį, naudojame "MultiFlow 360˚" ventiliacijos sistemą sudėtingesniuose ir "DynamicCooling" ventiliacijos sistemą paprastesniuose šios naujos kartos buitinių prietaisų serijoje. Adaptuojama technologija, kurią naudojame, yra visiškai unikali ir naujoviška. Tai išmanių jutiklių sistema, sekanti naudotojų įpročius ir palaikanti pastovią temperatūrą bei idealų klimatą prietaisuose. "FreshZone" stalčius. Ilgiau šviežias išliekantis maistas 3 °C temperatūroje. "FreshZone" stalčių rasite apatinėje šaldytuvo dalyje, kur yra šalčiausia jo vieta. Paprastesniuose modeliuose jis siūlomas kaip pasirinktinė savybė. Ventiliatorius palaiko maždaug 3 °C temperatūrą. Maistas šiame stalčiuje išlieka šviežias bei išsaugo savo aromatą ir spalvą dvigubai ilgiau nei paprastai.   XXL dydžio "SpaceBox" stalčius. Tilps ir didžiausi produktai. Erdviausias šaldytuvo stalčius yra šaldiklio kameroje, čia paprasta laikyti net ir didžiausius produktus. Jame puikiai užšaldysite kalakutą, didelius gabalus mėsos, picas dėžutėje ar pyragus. Arba stalčių galite ištraukti ir taip turėti dar daugiau vietos. 

Techniniai duomenys:

Energijos klasė: A++ Matmenys (PxAxG): 60 × 185 × 64 cm Durelių atidarymo kryptis: Keičiama Durų medžiaga: Steel look Galimybė įtalpinti prietaisą į 61 cm nišą Klimato klasė: SN, N, ST, T 1 kompresorius Bendra talpa (Bruto/Neto): 329 / 307 l Šaldytuvo talpa (Bruto/Neto): 231 / 222 L Šaldiklio talpa (Bruto/Neto): 98 / 85 L Užšaldymo galia: 5 kg/24h Saugus laikas dingus elektros srovei: 18 h Elektroninis valdymas durelėse Displėjus: LED ekranas Durų atidarymo garso signalas Sound and visual signal for high temperature in refrigerator: white signal CrispZone su HumidityControl: didelis daržoviųdrėgmės kontrole IonAir su MultiFlow 360 o AdaptTech: Pritaikoma Sumani Sistema NoFrost Plus Greitas atšaldymas LED 4 stiklinės lentynėlės Butelių laikiklis Sūrio ir sviesto dėžutė : MultiBox FreshZone XXL „SpaceBox“ stalčius 2 stiklinės lentynėlės Energijos sąnaudos (kWh/24h): 0.64 kWh Triukšmingumo lygis: 42 dB Matmenys (PxAxG): 60 × 185 × 64 cm Pakuotės matmenys (PxAxG): 64 × 191 × 75 cm Svoris (Neto): 70 kg Bendras svoris: 73 kg Galia: 120 w Nominali srovė: 10 A nr.: 514562 EAN kodas: 3838942077500

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: