Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Skalbimo mašina BEKO WTV 9633 XS0Speciali Kaina: 357.00 €
357.00

BEKO virtuvės įranga garsėja puikia išvaizda ir funkcijų gausa. BEKO – tai globalus ir inovatyvus prekės ženklas, kuris turėjo įsiklausyti į daugybės savo vartotojų nuomonę ir išanalizuoti jų poreikius daugiau negu 115-oje pasaulio šalių, kad taptų būtent tokiu, koks yra šiandien. Vienas iš pagrindinių BEKO siekių būti prieinamu, įdomiu ir patraukliu prekės ženklu bet kokiam vartotojui.  

Aqua Wave

AquaWave sistema garantuoja švelniausią ir tuo pačiu veiksmingą skalbimą. Nauja būgno perforacija užtikrina apsaugą švelniems audiniams, o išskirtinės bangos formos rinkikliai sudaro galimybę pasiekti idealius skalbimo rezultatus. Todėl ilgiau galite mėgautis savo drabužiais.

AquaFusion

Skalbiant standartinėse skalbimo mašinose maždaug 20 % skalbiklio yra išplaunama su vandeniu ir nepanaudojama. Inovatyvi technologija AquaFusionTM blokuoja jo pašalinimą su vandeniu ir užtikrina, kad nepatirsite nuostolių dėl ne visos skalbimo priemonės panaudojimo. Todėl padidėja skalbimo efektyvumas, o Jūs taupote skalbiklį ir pinigus kiekvieno skalbimo metu.

Programa Kasdienis greitas

Beko gerai supranta Jūsų laiko vertę. Todėl dedame visas pastangas, kad į vartotojų rankas patektų efektyviausi produktai. Kasdienio greito skalbimo programa Daily Xpress buvo sukurta galvojant apie nedaug išpurvintus medvilninius drabužius, ypač po vienkartinio panaudojimo. Programą galima naudoti visos įkrovos skalbimui.

Programa Vilnos skalbimas

Speciali programa vilnonių drabužių skalbimui, užtikrinanti jų apsaugą nuo sugadinimo.

Programa Xpress Super Short

Programa skirta beveik švarių audinių skalbimui, tokių kaip apatiniai, marškinėliai arba vieną kartą panaudotas drabužis. Naudojant Xpress Super Short, 2 kg skalbinių 0-30 °C temperatūroje galima išskalbti vos per 14 min

S formos sienelė

Specialiai suprojektuota S raidės formos sienelė sumažina vibracijas skalbimo metu. Naudojama visuose Beko skalbimo mašinų modeliuose!

Elektroninė įkrovos svėrimo sistema

Ši sistema „sveria“ skalbinius ir atitinkamai paskirsto juos būgno viduje, kad išvengti vibracijų ir triukšmo bei užtikrinti didžiausią įrengimo stabilumą gręžiant skalbinius. Ši sistema užtikrina didžiausią gręžimo greitį.

Funkcija Express

Naudojant šią funkciją skalbimo laikas gali būti sutrumpintas nuo 30 iki 50 %, priklausomai nuo audinių rūšies.

Programa Dark Care

Jau nebereikia pergyventi dėl savo tamsių drabužių spalvos patvarumo. Skalbimo mašinose Beko yra speciali programa, skirta blukimui jautrių medvilninių arba sintetinių drabužių skalbimui. Skalbiama žemoje temperatūroje, lėtai judant būgnui, gręžiant mažu greičiu ir naudojant daugiau vandens.

Programa Marškiniai

Speciali programa marškinių skalbimui užtikrina puikų jų išskalbimą 40 °C temperatūroje.

Programa Mini 30

Ši programa skirta beveik švarių drabužių, kuriems tik reikia suteikti gaivumo, skalbimui. Vieną dieną nešiotus drabužius galima išskalbti 30 °C temperatūroje per 30 minučių. Taupomas laikas ir energija.

Programa Mix 40

Programa skirta bendram medvilninių ir sintetinių drabužių skalbimui. Drabužių nereikia rūšiuoti pagal audinio sudėtį

Programa Skalbimas rankomis

Naudojant šią programą skalbimo mašina galima skalbti tokius švelnius audinius, kaip šilkas ar kašmyras! Pakanka pasirinkti programą Skalbimas rankomis, kurią sudaro labai švelnus skalbimas, tarsi skalbtume rankomis! Dėl specialių parametrų drabužiai nesusitraukia, neišsitampo ir nesideformuoja.

Skalbimo klasė A

Skalbimo klasė A - tai geriausia šioje kategorijoje klasė pagal Europos Sąjungos standartus.

Užraktas nuo vaikų

Ši funkcija suteikia galimybę užrakinti mygtukus ar rankenėles, kad nežaistų vaikai. Tai taip pat apsaugo nuo atsitiktinių pakeitimų skalbimo metu.

16 programų

Be kitų, tokios programos, kaip Medvilnė, Dark Care, BabyProtect, Vilna, Sintetika, Kasdienis greitas, Self Clean, Skalbimas rankomis ir kt.

Automatinė vandens sąnaudų kontrolės sistema

Įdėti skalbiniai gali skirtis tūriu ir audinio rūšimi. Automatinė vandens sąnaudų kontrolės sistema užtikrina, kad vandens bus sunaudota tiek, kiek reikia atitinkamos rūšies drabužiams, kad jie būtų gerai išskalbti. Net ir mažiausias vandens reiškia ir energijos taupymą, o mažesnės vandens ir energijos sąnaudos reiškia švaresnę natūralią aplinką.

Energijos klasė A+++

Energijos klasė A+++ garantuoja žemiausias energijos sąnaudas. Juos naudodami galite būti tikri, kad ne tik efektyviai naudojate energiją, bet ir taupote namų biudžeto lėšas bei prisidedate prie natūralios aplinkos saugojimo.

LCD ekranas

LCD ekranas suteikia galimybę kontroliuoti ir valdyti įvairias funkcijas bei programas naudojantis vienu ekranu, pvz., atidėti paleidimą iki 24 valandų, kontroliuoti programas, patikrinti perspėjimus ar programų trukmę. LCD ekranas taip pat suteikia galimybę pasirinkti papildomas funkcijas, valdyti trukmę ir paprastai naudoti prietaisą.

Papildomas skalavimas

Kai kuriems audiniams reikia didesnės apsaugos nei kitiems (pvz., vaikų drabužėliams, alerginių problemų turinčių asmenų drabužiams). Beko skalbimo mašinose yra galimybė įjungti papildomą skalavimą, užtikrinantį papildomą apsauga bei nepaliekantį skalbimo priemonės likučių ant išskalbtų drabužių.

Programa Self Clean

Tai speciali programa, skirta būgno, vamzdžių, skalbimo priemonių stalčiaus ir kitų vidaus dalių valymui. Verta ja kartais pasinaudoti, ypač jeigu dažnai skalbiate žemoje temperatūroje, palankioje bakterijų vystymuisi. Šios programos metu vanduo yra įkaitinamas iki 70 °C temperatūros, užtikrinančios tinkamą higieną.

BEKO WTV 9633 XS0 techniniai duomenys:

Spalva Balta   Aukštis 84 cm Plotis 60 cm Gylis 64 cm Grynasis svoris 74 kg Skydelis Symbol + Text Programų skaičius 16 Ekranas Digital Display Pradžios atidėjimas 0-24h Nikelio kaitinimo elementas Taip Laiko iki programos pabaigos indikatorius Taip Programos eigos indikatorius Taip Užraktas nuo vaikų Taip Gręžimo greičio reguliavimas Taip Automatinė vandens lygio kontrolė Taip Elektroninė įkrovos svėrimo sistema Taip Inverterinis variklis Brushless 1 funkcija Prewash 2 funkcija Quick Wash 3 funkcija Extra rinse Energijos klasė A+++ Didžiausias gręžimo greitis 1200 Energijos sąnaudos (E_t) 0.966 kWh Energijos sąnaudos per metus (AE_c) 216 kWh Vandens sąnaudos (W_t) 48 l Vandens sąnaudos per metus (AW_c) 10560 l Programos trukmė (T_t) 215 min Skalbimo/gręžimo triukšmo lygis 52/73 dB

Programos:

1 programa Cottons Eco 2 programa Cottons 3 programa Synthetics 4 programa Woollens 5 programa Hand Wash 6 programa BabyProtect 7 programa Duvet 8 programa Spin+Drain 9 programa Rinse 10 programa Shirts 11 programa Mix 40 12 programa Aqua 40` 40° 13 programa Gentle Care 20 14 programa Higiena 20˚ 15 programa Xpress Super Short 16 programa Daily Xpress

Skalbimo mašina BEKO WTV 9633 XS0 - nepamainomas pagalbininkas namuose, užtikrinkite geriausią priežiūrą savo skalbiniams. Įsigykite gera kaina internetu jau dabar!

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: