Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Skalbimo mašina Bosch Serie 4 WAK28298SNSpeciali Kaina: 699.00 €
699.00

BOSCH yra pasaulyje pirmaujanti buitinės technikos gamintoja. Įmonės strateginis tikslas yra kurti sprendimus skaitmenizuotam gyvenimui, ir gerinti gyvenimo kokybę visame pasaulyje savo gaminiais ir paslaugomis, kurios yra inovatyvios ir kelia entuziazmą. Kompanijos ateities augimo pagrindas yra jos stiprybė kuriant inovacijas.

Savybės:

„AntiVibration“ šoninės sienelės: daugiau stabilumo ir mažiau vibracijų. Naujas šoninių sienelių dizainas ne tik traukia akį: ši sistema taip pat suteikia daugiau stabilumo ir sumažina vibraciją. Padidinta izoliacija taip pat reguliuoja garso lygius, padarydama „Bosch“ „Logixx“ ir „Avantixx“ labai tyliomis net gręžimo ciklo metu. „VarioPerfect“: Greitesnis arba efektyvesnis skalbimas. Plačiu savo programų pasirinkimu „VarioPerfect“ užtikrina geriausius skalbimo rezultatus visų rūšių audiniams ir kiekvienam skalbimui. Naudodamiesi „VarioPerfect“ galite nustatyti, kad dauguma programų būtų greitesnės arba efektyvesnės su „SpeedPerfect“ ir „EcoPerfect“ funkcijomis. Tai sutrumpina skalbimo laiką iki 65 % arba energijos suvartojimą iki 50 %. Tobulas ir efektyvus automatinis plovimas. Su „ActiveWater“. Automatinis pakrovimo reguliavimas per tris žingsnius atpažįsta apkrovimą ir užtikrina, kad bus sunaudota tik tiek elektros ir vandens, kiek reikia tam pakrovimui. Nuolatinis automatinis pakrovimo reguliavimas prietaisuose su „ActiveWater“ valdymu pasiekia dar tikslesnių rezultatų. Pradžios uždelsimas suteikia daugiau lankstumo. Naudodamiesi 24 h uždelsimu galite mėgautis dar didesniu lankstumu. Galite iš anksto nustatyti pageidaujamą laiką, kada skalbimo mašinos programa prasidės. Šiuo atveju Jūs galite būti visiškai ramus, kad plovimas bus baigtas kaip tik tada, kai norite. Neprilygstami skalbimo rezultatai optimalaus vandens paskirstymo dėka. Šis būgnas mąsto pats už save: Mentelių lašo formos struktūra ir dydis užtikrina greitesnį ir tolygesnį vandens paskirstymą, o tai užtikrina neprilygstamus skalbimo rezultatus.

Techniniai duomenys:

Skalbinių talpa: 8 kg Energijos efektyvumo klasė A+++ (energijos efektyvumo klasių skalėje nuo A+++ iki D) Energijos sąnaudos 196 kWh per metus, remiantis 220 standartinių skalbimo ciklų medvilnės programa prie 60ºC ir 40ºC, esant pilnai ir dalinei užkrovai, bei ekonominio režimo programa. Realus energijos sunaudojimas, priklausys nuo prietaiso naudojimo sąlygų Maksimalus gręžimo apsukų skaičius: 1400 aps./min Specialios programos: Vienas skalavimas, Mišrūs skalbiniai, Lauko drabužiai, Marškiniai, Sporto drabužiai, Vandens išpylimas/Gręžimas, Hygiene, Itin greita 15'/Itin greita 30', Vilna, Ploni/Šilkas, Ploni/Šilkas VarioPerfect: taupomas laikas arba energija išlaikant puikius skalbimo rezultatus Užkrovos rekomendacija LED ekrane matysite programos eigą, likusį laiką ir atidėto skalbimo pabaigos laiką iki 24 h. Mygtukai: Paruošta, Startas/Pauzė su papildymo galimybe, Papildomas skalavimas, EcoPerfect, SpeedPerfect, Temperatūra, Apsukų parinkimas/Be gręžimo Mažiau vibruojanti konstrukcija: stabilesnis ir tyliau veikiantis prietaisas „WaveDrum™“ būgnas Technologija „ActiveWater“ funkcija: automatinė įkrovos nustatymo sistema Elektroninis užraktas nuo vaikų

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: