Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
Booking.com
3.5 / 5
3.5 stars, based on 24 reviews

Skalbimo mašinos AEG L71260TLSpeciali Kaina: 411.00 € 1419.10 Lt
411.00
Skalbimo mašinos AEG L71260TL


Rūpinkitės aplinka skalbdami drabužius
Ši A+++ klasės skalbyklė tobulai išskalbs drabužius naudodama labai mažai energijos
„ProTex“: atsargus skalbimo būdas
„Woolmark“ sidabro sertifikatu apdovanota skalbyklė „ProTex“ veikia taip švelniai, kad gali saugiai išskalbti net vilnos ir šilko audinius, todėl drabužiai ilgiau atrodo kaip nauji.
Maksimaliai išnaudokite skalbimo priemonių savybes – ir miltelių, ir skysčių!
Dalytuvas „FleixDose Plus“ užtikrina geriausius skalbimo rezultatus naudojant ir skalbimo skysčius, ir miltelius – bet kuri priemonė į vandenį patenka tiksliai reikiamu metu.
Dėl ergonomiško dizaino pasiekti skalbyklės angą galima sparčiai ir lengvai
Dėl ergonomiško atsargiai atsidarančių durelių ir būgno durų derinio su automatiniu būgno padėties nustatymu sudėti ir išimti skalbinius galima labai lengvai ir efektyviai.
Saugokite savo drabužius naudodami sumaniąją sistemą „OptiSense“
Sumanioji sistema „OptiSense“ reguliuoja ciklo ilgį pagal skalbinius, tausoja laiką, energiją ir vandenį, saugo drabužius nuo nuskalbimo.
Apsauga nuo vandens žalos ir nuotėkių
Ši skalbyklė leidžia jums apsisaugoti nuo galimos vandens žalos. Įvado žarna su dvigubomis sienelėmis apsaugo nuo galimo užliejimo vandeniu.

Skalbyklė,1200 aps/min., 6 kg. įkrova, vidutinis LCD ekranėlis, FuzzyLogic, balanso kontrolės sistema, užraktas nuo vaikų, būgno pozicionavimas, programos pradžios atidėjimas, Aqua control, energetinis efektyvumas: A+++ / B, 150kWh/annum, 8990 l/annum, 56 dB skalbiant, 76 dB grežiant *.pecialiosios programos: 20min - 3kg, tylioji, užuolaidų, "Super Eco 15°", "Wool plus", gležnų audinių.


Garantija 24 mėn.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: