Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
0 / 5
0 stars, based on reviews

Skalbyklė AEG L75280FLSpeciali Kaina: 450.00 € 1553.76 Lt
450.00

„Protex Plus“ – švelni, kruopšti ir efektyvi priežiūra, kad drabužiai būtų kaip nauji


Maksimalus tikslumas ir švelniausios nuostatos, kad visi drabužiai atrodytų lyg nauji
Prietaisai „Protex Plux“ puikiai rūpinasi drabužiais, naudojant itin tausojantį būgną „Protex“, efektyvią technologiją „Advanced Washing Technology“ ir skalbimo sistemą „Optisense“, skirtą tiksliai pritaikyti skalbimo nuostatas.
Skalbyklė „Protex Plus“ kiekvieną skalbinių partiją išskalbia atsargiai ir tiksliai, kad drabužiai atrodytų kaip nauji. Būgnas „Protex“ papildomai tausoja visus skalbinius; skalbimo sistema „Optisense“ neleidžia skalbti per daug, nustatydama ciklo trukmę, vandens kiekį ir energiją, tinkamą nedideliam skalbinių kiekiui; o pažangioji skalbimo technologija „Advanced Washing Technology“ greitai sušlapina visus skalbinius, kad skalbimo priemonė būtų panaudota tolygiai ir užtikrintų efektyvų skalbimą.

Paruoškite drabužius dėvėti per trumpiausią laiką
Naudodami šias specialias garinimo programas, galite atšviežinti ir išlyginti nesmarkiai suteptus drabužius, kad galėtumėte juos dėvėti per trumpiausią laiką.
Ši skalbyklė leidžia jums atrodyti puikiai per trumpą laiką, netgi tuomet, kai jūsų madingiausias rūbas yra nešvarių skalbinių dėžėje. Mat ji turi specialias garinimo programas, skirtas atšviežinti nesmarkiai sutemptus drabužius. Jos leidžia išlyginti klostes ir raukšles bei pašalinti kvapus, įskaitant programą drabužiams, kuriuos galima valyti tik sausuoju būdu.

Aukščiausia A+++ energijos efektyvumo klasė
Šioje skalbyklėje panaudota moderni energijos taupymo technologija, todėl ji pažymėta aukščiausios A+++ energijos efektyvumo klasės klasės žyma pagal naujas ES direktyvas.
ES aprobavo naujas energijos efektyvumo žymas skalbyklėms, suskirstydama jas į 7 klases, pradedant nuo A+++ (geriausias efektyvumas) iki D (prasčiausias efektyvumas). Šioje skalbyklėje panaudota moderni, efektyvaus energijos naudojimo technologija, leidžianti užtikrinti puikius rezultatus: ji pažymėta aukščiausia A+++ energijos efektyvumo klasės žyma pagal naujas ES direktyvas (2010/30/EU).

Plaukite drabužius be jokio triukšmo
Šiame prietaise esantis inverterio variklis užtikrina, kad visa mašina veikia beveik be garso. Be to, turėdama mažiau dalių ir didesnį stabilumą, jis ilgiau tarnauja.
Inverterinis variklis šiame įrenginyje ne tik veikia beveik be garso, bet ir užtikrina, kad kitos mašinos taip pat veiktų tyliai. Jo puikus stabilumas ir mažesnis detalių skaičius taip pat mažina triukšmingas vibracijas, tuo užtikrinamas ir tylus veikimas, ir pailginama prietaiso veikimo trukmė.

Tiesioginė skalbyklės nuostatų kontrolė
Šis prietaisas, turintis LCD ekraną, leidžia nepaprastai kruopščiai kontroliuoti skalbimo sąlygas, pasirekant tikslias nuostatas, įskaitant temperatūrą ir gręžimo greitį
Ši skalbyklė turi LCD ekraną, todėl ji leidžia geriau kontroliuoti tikslias temperatūros ir gręžimo greičio nuostatas. Todėl galite būti tikri, kad skalbiniai yra skalbiami parinkus idealiai tinkamas sąlygas.

Visiškai apsisaugokite nuo vandens žalos ir nuotėkių
Ši skalbyklė leidžia jums apsisaugoti nuo galimos vandens žalos. Jos sistema „Aqua-Control“ sulaiko vandenį, kad jis neištekėtų, ir įspėja jus apie susidariusią situaciją.
Šioje skalbyklėje esanti sistema „Aqua-control“ apsaugo nuo vandens poveikio. Jos įleidimo žarna su dvigubomis sienelėmis ir apsaugos nuo nuotėkio sistema apsaugo nuo vandens nuotėkio. Bet jeigu vanduo nutekėtų, jus apie tai nedelsiant įspėtų įspėjimo siganlas ir vandens aptikimo jutiklis, įrengtas sandariame korpuse, kad galėtumėte tuoj pat kontroliuoti situaciją.

Būgno balanso kontrolė
Uždelsto įsijungimo galimybė
Užraktas nuo vaikų
Nuo užliejimo saugantis įrenginys su „Aqua Control“ jutikliu

Specifikacijos
Dizainas:
Spalva  Balta
Instaliavimo tipas  Laisvai statoma
Talpumas:
Skalbimo talpa, kg  8
Energija:
Energijos klasė  A+++
Energijos sąnaudos, medvilnė60, kWh  0.97
Deklaruota programa  Medvilnė 40 pusė įkrovos,Medvilnė 60 pusė ir pilna įkrova
En. sąnaudos neišjungus, W  0,60
Laikas iki automatinio išsijungimo, min.  5
Metinės sąnaudos (kWh, l)  180,0 - 10780
Vandens sąnaudos ciklui, l  59
Energijos metinės sąnaudos, kWh  180,0
Energijos sąnaudos, kWh  1.04
Budėjimo en. sąnaudos, W  1,00
Energijos sąnaudos, medvilnė40, pusė įkrovos, kWh  0.53
Energijos sąnaudos, medvilnė60, pusė įkrovos, kWh  0.77
Veikimas:
Maksimalus gręžimas, aps./min.  1200
Gręžimo klasė  B
Likutinė drėgmė, %  53
Indikatoriai  LCD vidutinis ekranėlis
Balanso kontrolė  Yra
Variklis  Inverterinis
Vidaus apšvietimas  Nėra
"FuzzyLogic" sistema  Yra
Apsauga nuo vandens išsiliejimo  Spaudimo daviklis
Laikas, medvilnė60, min.  225
Laikas, medvilnė60, pusinė įkrova, min.  170
Triukšmas (gręžiant) (IEC7043 norma)  73
Triukšmas (skalbiant) (IEC7043 norma)  51
En. sąnaudos išjungus, W  0,60
Matmenys:
Aukštis, mm  850
Plotis, mm  600
Maksimalus gylis, mm  639
Kita:
Būgno medžiaga  Karboranas
Laido ilgis, m  1.8Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: